Дайте це вишні в кінці листопада - і будете мати королівський врожай
Готуємо вишню до зими
Осінній період – ідеальний час для підготовки саду до зими. Ми розповідали, чим змастити тріщини на стовбурі. Тепер ділимось порадами щодо підживлення вишні.
Одним з найважливіших етапів догляду за вишнею є осіння підживка. Саме зараз дерево активно готується до періоду спокою, накопичуючи сили для майбутнього плодоношення. Що дати вишні в кінці листопада, розповідаємо разом із “Добротою”.
Чому осіння підживка так важлива?
Осіння підживка забезпечує вишню необхідними поживними речовинами, які збільшать її стійкість дерева до хвороб і шкідників. Це допоможе дереву успішно перезимувати і прокинутися навесні. Накопичені поживні речовини сприятимуть рясному цвітінню і плодоношенню в наступному році. Оптимальний час для підживки вишні – початок листопада, за місяць до настання стійких морозів.
Які добрива використовувати?
Для осінньої підживки вишні використовують як органічні, так і мінеральні добрива. Перегній збагачує ґрунт органічними речовинами, покращує його структуру. Деревна зола містить калій і фосфор, необхідні для дозрівання деревини і закладки квіткових бруньок. Компост - це джерело поживних речовин і мікроорганізмів, які покращують структуру ґрунту.
Фосфорні добрива сприяють дозріванню деревини і підвищують морозостійкість. Калійні добрива покращують зимостійкість і підвищують врожайність. Кальцієві добрива запобігають появі фізіологічних захворювань.
Приберіть опале листя, гілки та бур'яни. Перекопайте ґрунт на глибину 15-20 см в проекції крони дерева. А потім просто розподіліть добрива по поверхні ґрунту і закладіть їх в землю при перекопуванні.
Правильно підживлена вишня потішить вас королівським врожаєм. Також ми розповідали про вдалий сорт томатів.