Як у готелі реагують на грубість: ось що чекає на неввічливих гостей

Відпочинок і подорожі
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Чому потрібно бути чемним з персоналом готелю
Персонал готелю. Фото: jsolutions

Ввічливість відкриває будь-які двері

Чемні привітні та люб’язні клієнти, які намагаються справити гарне враження на співрозмовника, навіть, якщо це просто персонал у готелі завжди будуть мати багато переваг та привілеїв на противагу хамовитим туристам. Мало хто з гостей готелю здогадується, що працівники мають безліч способів покарати “хамло” за грубість.

Для туристів, які відчули себе “королями” на відпочинку і дратують персонал, можуть бути свої способи покарання. Як можуть “віддячити” на грубість працівники готелю, розповідає у своїй книзі “Голови в ліжку: безрозсудні спогади про готелі, метушливі люди і так звану гостинність” колишній працівник готельного бізнесу Джейкоб Томські, пише dip.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Він розповів, що найпоширеніший і найпростіший метод – так звані “key-bombing” або блокування ключ-карти.

Якщо у вас виникли проблеми з доступом до вашої кімнати за допомогою вашої готельної ключ-карти, це означає, що ви нахамили комусь на ресепшен, і вони повторно активують вашу ключову карту, коли вважають за потрібне,
попереджає Джейкоб Томські.

Але не завжди проблеми з картою виникають через витівки персоналу. Причиною може бути близьке сусідство з телефоном чи іншими картками, що призводить до її розмагнічення. Також гість, який не може потрапити в номер знову ж піде скаржитися і на рецепшн і псувати настрій працівникам.

Також працівники можуть красти напої з мінібару і знову додавати їх до рахунку, чи використовувати зубну щітку гостя для будь-яких справ, щоб це не означало. Або ж поселити людину у значно гірший номер, ніж мав бути.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Тому при бронюванні готелю, поселені чи проживанні намагайтеся бути максимально чемними та ввічливими з персоналом. Це передусім у ваших інтересах.