Ви не знали, як насправді виробляють корицю: процес дивує (ВІДЕО)
Кориця - це молода кора дерев
Кориця – це ароматна пряність, з якою готують десерти та випічку, використовують в ароматерапії та додають в каву. Та ви могли не знати, як саме видобувають ці пахучі палички.
Корицю отримують з внутрішнього шару кори дерев роду Коричник (Cinnamomum). Відео зі збиранням урожаю поділились у інстаграм-блозі floriumflowers. Сам процес може здивувати пересічного глядача.
Як з дерев зрізають корицю?
З молодих пагонів дерева зрізають кору, використовуючи спеціальні ножі. Збиральники знімають зовнішній шар кори, залишаючи лише тонкий внутрішній шар. Цей внутрішній шар обережно знімають та нарізають на смужки довжиною 5-10 см.
Нарізані смужки кори сушать на сонці протягом кількох днів. Під час сушіння вони скручуються в трубочки-сувої, які ми і бачимо в магазинах.
Після такого збирання дерево залишають “роздягненим”. Відновлюється воно ще три роки.
Батьківщиною цейлонської кориці є Шрі-Ланка (раніше Цейлон). Шрі-Ланка і Китай вирощують до 90% всієї кориці у світі. Сьогодні її також вирощують в Індії, на Мадагаскарі, в Бразилії та інших тропічних регіонах. Саме з цих країн їде спеція, без якої неможливо уявити ароматні сінабони і ще десятки різних смаколиків.