Міжнародний день конструктора “Лего”: чому діти його люблять, і який обрати
Традиційно 28 січня у світі відзначають День конструктора “Лего”. Легендарна гра займає найвищі щаблі, коли мова іде про розвиток дітей. “Лего” стало невід'ємною частиною під час навчання в українських школах.
Першу цеглинку “Лего” придумали саме 28 січня 1958 року, пише nosorog.net.ua. Упродовж багатьох років усі наступні, навіть оновлені деталі, сумісні між собою. Гра універсальна: її люблять і хлопці, і дівчата, і чимало дорослих.
Завдяки “Лего” дитина всебічно розвивається, тому що під час гри працює моторика рук. Вона, у свою чергу, пов'язана із розвитком мови. “Лего” розвиває логічне мислення, увагу, терпіння і творчість.
Гра неабияк покращує математичні навички. Будуючи, треба рахувати кількість деталей, їх — ділять на частини і додають, аби не порушити пропорції. Не оминає ця гра і пізнання законів фізики та орієнтування у просторі.
Як правильно вибрати “Лего”?
-
Дітям до 5 років: серія “Duplo” від “Лего”. Вона має великі деталі, фігури тварин і людей. Усе дуже міцне і водночас цеглинки легко чіпляти одна на одна.
-
Дітям від 5 до 12 років. Обирайте серію “Lego Juniors”. Вона має тематичні набори: поліцію, ельфи, піратів, Сімпсонів тощо. Їхня форма — стандарт, який підходить до всіх інших деталей.
-
Дітям від 9 до 16 років. У наборах для дітей цього віку деталі можуть рухатися. Є датчики і програмне забезпечення. Наприклад, роботи ходять, машини їздять, літаки літають. Усім можна керувати за допомогою пульта.
Раніше ми писали, які картини можна вишити взимку. Для вас — найгарніші зразки стильних творчих робіт, які надихають і піднімають настрій.