Захист від вогню і регулярне провітрювання: як правильно зберігати дрова
Зберігання дров біля будинку має свої правила
З початком опалювального сезону потреба у дровах виростає у рази. На зиму потрібна значна кількість матеріалу, який потрібно не лише придбати, а й правильно зберегти.
Зберігання дров біля дому передбачає кілька важливих правил. Ідеально, якщо побудована дровітня, але коли її немає краще дотримуватися деяких умов, радить канал Дачник.
Для зберігання дров потрібно обирати місце, яке не затоплюється коли йдуть дощі чи тане сніг. Добре зробити поряд і освітлення для полегшення набирання дров. Забезпечте хоча б найпростіший фундамент і настил.
Захистити від природних умов
Найкраще зберігати дрова у спеціально обладнаному приміщенні, якщо такого немає - обов’язково потрібно накрити їх матеріалом, що не пропустить вологу та вбереже від намокання снігом і дощем. Для накривання чудово підійде старий руберойд, шифер, металеві листи від паркану, профнастил чи цупка целофанова плівка.
Провітрювання дровника
Обов’язково забезпечте провітрювання в приміщенні, де будуть зберігатися дрова. Циркуляція повітря потрібна для просушування дров та щоб не гнили та не пліснявіли.
Захист від вогню
Дрова важливо тримати якнайдалі від джерела вогню, наприклад, від мангала чи вогнища.Також введіть собі правило залишати стопку дров біля каміна чи печі, щоб у будь-який момент мати сухий запас для розпалювання.
Раніше ми розповідали, які дрова найкраще обирати для опалювання будинку. Адже не можна кидати у вогонь все підряд.