День Святого Духа 2024: самые красивые поздравления, картинки, открытки и видео — на украинском

Все праздники
1 312
Дарья Кириленко

Дарья Кириленко

Редактор ленты новостей

Поздравляем с Днем Святого Духа 2024
Поздравление с Днем Святого Духа, фото создано с помощью ИИ, Хочу

Для вас — подборка искренних пожеланий по случаю Дня Святого Духа

Верующие готовятся отмечать День Святого Духа. В 2024 году он приходится на 24 июня сразу после Троицы. Ранее мы публиковали новый церковный календарь на июнь, а теперь поделимся подборкой хороших поздравлений с Днем Святого Духа.

Поздравьте своих близких, знакомых и друзей с этим большим праздником. Пусть Святой Дух подарит мир, смелость, любовь и благодать.

Related video
Подборка самых красивых поздравлений с Днем Святого Духа 2024
День Святого Духа 2024, фото: Храм св. Юрия

Поздравления на украинском:

З Днем Святого Духа нас! Кажуть, що вся нечисть, що на землі є, цього дня спопеляється Святим Духом, що сходить на землю. Це означає, що створене зло можна перемогти і перемогти, хоч би якими силами воно було покликане. Нехай Духів День принесе очищення вам і вашій душі, додасть миру та благодаті у вашій оселі і, звичайно, подарує здоров'я вашим близьким.

***

У День Святого Духа бажаю миру, доброти, світлих надій та благодаті у житті. Нехай голова думає тільки про хороше, а серце велить чинити чесно та благородно. Бажаю не оступатися, берегти себе та близьких.

***

Зі святом! Нехай Божа благодать завжди буде з вами, даруючи вам силу, мудрість та натхнення. Бажаю вам миру в серці, злагоди в родині та благополуччя в житті.

***

З Днем Святого Духа! Нехай Його благословення завжди буде з вами, даруючи мир, злагоду та любов. Бажаю вам Божої милості та благодаті на кожному кроці вашого життя!

***

Із Днем Святого Духа! Нехай ваші думки будуть чистими та добрими, а душа відкрита для допомоги та співчуття. Бажаю вам миру у вашому домі, ніжної любові та спокою, що прикрашає вашу повсякденне життя з її побутовими справами. Нехай Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою!

***

Прийміть щирі привітання з величним святом Трійці, що символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого.

Подборка искренних поздравлений с Днем Святого Духа
День Святого Духа, фото: ТСН.ua
Подборка хороших поздравлений с Днем Святого Духа
Поздравление с Днем Святого Духа 2024, фото: ТСН.ua
Подборка поздравлений с Днем Святого Духа 2024
Поздравление с Днем Святого Духа, фото: ТСН.ua
Подборка пожеланий с Днем Святого Духа
Искренние поздравления с Днем Святого Духа 2024, фото: sendpic.com.ua
Подборка поздравлений с Днем Святого Духа
Сердечные поздравления с Днем Святого Духа, фото: sendpic.com.ua

Раньше мы писали, почему на Троицу не женятся и не ходят на кладбище. Эзотерики рассказали о правилах, которые придерживались наши предки.