В іншій нашій статті ми ділилися простими правилами, як навчитися одягатися стильно без зайвих витрат. А в цій розповімо про “правильний” оверсайз і кому він протипоказаний.
За словами персонального стиліста Олени Шевченко, оверсайз - це не просто будь-яка об’ємна річ. Таке вбрання потребує правильного підбору, а декому й взагалі протипоказане.
Оверсайз: яким він має бути
Така річ має бути візуально, мінімум, на два розміри більше. “ Тобто так, щоб під одяг можна було запхнути ще одну людину і вам там вдвох було комфортно. “Правильний” оверсайз виглядає так, ніби ви обікрали шафу якогось дуже високого та кремезного бідолахи й натягнули на себе”,- пояснює стилістка.
Важливо не плутати оверсайз з об’ємними речами та вільними фасонами. Останні створені, щоб образи виходили легкі та розслаблені. Водночас оверсайз має зробити вас візуально менше на тлі обʼємного одягу. “І справжній оверсайз обовʼязково треба носити з речами по фігурі. Бо інакше перетворитесь на мішок з картоплею”,- додає Олена.
Як скорегувати фігуру за допомогою оверсайз одягу
Високим дівчатам та жінкам, які хочуть приховати стегна, стилістка радить носити брюки з топом чи лонгслівом. Якщо ж ви невисокого зросту, краще віддати перевагу прямим брюкам у поєднанні з подовженими футболками та светрами.
Якщо ж потрібно скорегувати зону живота, обирайте прямі брюки та подовжені кофти.
Кому не варто носити оверсайз
За словами стилістки, від таких речей варто відмовитися тим, хто має об’ємний бюст та широкі плечі (фігура “перевернутий трикутник”). Краще обирати легкий об’єм і відмовитися від приталеного одягу. Також доведеться відмовитися і від трендового оверсайз худі, оскільки воно також додасть зайвих об’ємів такій фігурі.
До речі, цей стиль полюбляють навіть зірки. Так, Тейлор Свіфт носить оверсайз джемпер замість сукні. Який вигляд вона в ньому має - показуємо у цій статті.
Фото: Getty Images