Якщо подвір'я замело: 5 правил прибирання снігу, щоб це не стало проблемою

Лайфхаки

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Прибирання снігу. фото: Freepik

Прибирати сніг потрібно так, щоб не перевантажити організм

Взимку прибирання снігу біля будинку може стати проблемою. Робити це потрібно якнайшвидше, щоб він не покрився кіркою льоду.

Прибирання снігу забирає багато сил і може призвести до виснаження. Ми пропонуємо вам 5 важливих порад, які зроблять процес простим і легким, радить proagro.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Передусім одягніться шарами та взуйте взуття, яке не ковзає. Не забудьте про теплі зручні рукавички. Кожні 15-20 хвилин робіть перерву та пийте теплий чай у термосі.

Правильна техніка прибирання снігу

  1. Не перевантажуйтесь. Прибирайте сніг поступово невеликими ділянками, щоб уникнути болю в спині, розтягнень м’язів і травм суглобів.

  2. Згрібайте сніг убік. Не підіймайте лопату занадто високо. Краще рухати в бік, згрібаючи сніг на узбіччя.

  3. Розділіть ділянку на зони. Прибирайте сніг частинами, щоб бачити скільки вже зроблено та правильно розподілити свій час.

  4. Прибирайте сніг відразу після випадання. Коли сніг пухкий і легкий - прибирати його досить просто. Якщо залишити його надовго, він ущільнюється, утворює кірку льоду та робота перетворюється на каторгу.

  5. Якщо у прогнозі погоди передають снігопад, варто розсипати сіль і реагенти заздалегідь. Це запобігає утворенню криги та полегшить подальше прибирання.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Якщо багато снігу нападало на даху, потрібно прибрати його швидко та обережно. Що допоможе це зробити правильно, розповідаємо тут.