Чому огірки не родять у спеку? Непомітні помилки, які можуть коштувати всього врожаю

Перевірені методи боротьби з популярною проблемою
Щоб огірки плодили увесь сезон, за ними потрібно гарно доглядати. І йдеться не тільки про своєчасне підживлення та правильний полив. Для цих начебто “невибагливих” овочів треба створити воістину ідеальні умови, бо літня спека вб’є їх на раз-два!
Огірки - це тропічна культура, тому вони люблять тепло й помірну вологість. Однак, коли температура за вікном легко сягає +32°C, вони серед усіх культур на вашому городі потерпають найбільше! Деякі сорти схильні взагалі переставати утворювати зав’язі — вони просто припиняють ріст, жовтіють та в’януть. Як допомогти огіркам у відкритому ґрунті та про які популярні помилки дачників варто знати, розповідаємо разом із сайтом “Майстерня ідей”.
Отже, почнемо з азів: найкраще заздалегідь вибрати для посадки частково затінені місця. Однак, головне - це полив. У спеку огірки поливають часто і рясно. Бажано робити це вранці або ввечері, щоб сонце їх не спалило (найкраще — все-таки ввечері). У вітряну погоду огірки поливають щодня, у безвітряну можна й через день.
Щотижня землю під огірками слід мульчувати перегноєм. Це врятує від утворення твердої скоринки на поверхні ґрунту і скоротить час його висихання.
Дуже важливим у спеку є й правильне підживлення. Впоратися з тепловим стресом огіркам допоможе калій. Для приготування розчину змішайте 1 ст.л. з гіркою калію сульфату та розведіть все це у 10 літрах води. Цією рідиною рослини поливають під корінь.
Зверху ж рослини варто обприскувати настоєм помідорного бадилля та циркону. Здорове бадилля впродовж 7 днів настоюємо у відрі води. 1 л цього настою розводимо в 10 л води й додаємо стандартну ампулу циркону. Обприскуємо рослини вранці чи ввечері.
А раніше ми розповідали, навіщо рахувати листки на кущах огірків. Знаючи цей секрет, будете отримувати стільки врожаю, що й з сусідами ділитись доведеться! 🤭