Всі роблять ці помилки: 3 прорахунки у осінньому догляді за полуницею, через які не буде врожаю
Ми розповідали, як на зиму зберегти розсаду суниці. Тепер ділимось секретами осіннього догляду за полуницею.
Є кілька поширених помилок, яких дачники припускаються, під час підготовки городу, а саме грядки з полуницею, до зими. Про них розповіли на порталі “Школа Життя”.
Внесення азоту восени
Дати восени полуниці азот - найсерйозніша помилка. Річ у тім, що восени до культур не можна вносити органічні добрива. Особливо це стосується полуниці. Рослини варто підживлювати лише мінеральними добривами, які містять фосфор та калій. Це допоможе зеленим підготувалися до зими і вдало її пережити.
Пізня обрізка полуниці
Це друга серйозна помилка. Вона може легко призвести до зниження врожаю полуниці в майбутньому сезоні. Полуниця повинна обов’язково піти під зиму з листям. Адже зараз саме завдяки листю рослини поглинають речовини із ґрунту та закладають урожай на майбутній рік.
Не обробити від факторів ризику - хвороб та шкідників
Третя помилка при догляді за полуницею полягає у тому, що рослини “відпускають” у зиму без обробки від шкідників та хвороб. Полуниця дуже часто хворіє на різні види плямистості, на кущах поселяються шкідники.
Зробіть все можливе, щоб забезпечити кущикам безпечну зимівлю. Також ми розповідали, як правильно обрізати троянди восени.