Дайте це малині просто зараз - і вона засипле вас величезними ягодами: народний метод
Чим краще підживити малинові кущі малини
Ми розповідали, яке народне підживлення слід дати полуниці. Тепер розповідаємо, як удобрити малину, щоб отримати щедрий врожай великих ягід.
Малина в цей період потребує особливої уваги та догляду. Правильне підживлення кущів навесні допоможе їм зміцніти, дати рясний урожай смачних ягід. Розповідаємо детально разом із “Один факт”.
Які добрива використовувати?
-
Попіл - збагатить ґрунт калієм, фосфором, магнієм і кальцієм, що необхідні для здоров'я та плодоношення малини. Рекомендується вносити попіл у великих обсягах кожні 2-3 роки.
-
Сидерати - посів бобових культур (люпину, конюшини, гороху) в міжряддях малини допоможе збагатити ґрунт азотом. Коли сидерати почнуть квітнути, їх можна зрізати і залишити на місці для розкладання.
-
Настій коров'яку або кінського гною - ефективне органічне добриво, яке забезпечить рослини необхідними поживними речовинами. Приготуйте настій, наполовину заповнивши відро органікою, додавши воду до верху, накривши кришкою і залишивши на бродіння в теплому місці. Розведіть рідину водою (1:10) перед поливом (1 відро на 1 кв. м).
-
Перегній - перегнилий органічний матеріал, багатий на поживні речовини, стане чудовим добривом для малини. Пам'ятайте, що для досягнення оптимального ефекту перегній повинен пролежати на ділянці принаймні рік.
Рекомендації щодо підживлення малини:
-
Не використовуйте свіжий гній, адже він може спалити коріння кущів.
-
Перед внесенням добрив рекомендується рясно полити малину.
-
Не перегодовуйте рослини, адже це може призвести до надмірного росту зеленої маси на шкоду плодоношенню.
-
Дотримуйтесь інструкцій щодо застосування добрив, щоб не зашкодити рослинам.
Дотримуючись цих простих правил, ви зможете забезпечити малину необхідними поживними речовинами. Також ми розповідали, що варто посадити біля бузку.