Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською

Віряни відзначають другий День ангела Михайла. Так називає цей день старше покоління, яке не звикло до переходу на новоюліанський календар. За старим стилем Михайла — 21 листопада. Для вас — вітання та яскраві картинки.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Ім'я Михайло наділяє своїх власників вмінням легко спілкуватися з людьми, досягати поставлених цілей та мати чималий творчий потенціал. Скорочено Михайла можна називати так: Міша, Міха, Мішутка, Міхася, Міхасик.

Привітання з Днем Ангела Михайла, листівки — українською:

В твій день, Михайло, бажаю тобі багато життєвих перемог і щоб кожна з них була гідною і чесною, а оскільки життя не буває без поразок, то нехай вони, хоча б будуть безболісними, і приносять користь у вигляді неоціненного досвіду. Бажаю завжди відчувати плече підтримки близьких і впевненість у щирості друзів.

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською - фото №1

Апостроф

Михайле, нехай буде сила в характері та тілі, а посмішка — частим гостем на обличчі. Бажаю міцно стояти на захисті своїх інтересів і своєї сім'ї, щоб з упевненістю крокувати щодня. Вітаю з іменинами!

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською - фото №2

Апостроф

Михайле, вітаю тебе з твоїм світлим і радісним святом! Бажаю нескінченного оптимізму та успіху, міцного здоров'я і позитиву, чудових друзів і чудових ідей, бадьорості духу і вірної любові у житті.

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською - фото №3

Апостроф

Вітаємо тебе з Днем ангела! Нехай твій небесний охоронець буде завжди з тобою поруч, і в хвилини радості, і в хвилини смутку, любові і розлучень, щохвилини, щосекунди. Коли ти впадеш, він – підніме, коли ти заплачеш – втішить, коли ти будеш радіти, він теж разом з тобою буде радіти.

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською - фото №4

Апостроф

Вітаю тебе з днем Ангела і бажаю, щоб за допомогою його молитов влаштувалися всі твої справи, і ти знайшов спокій і тут, і в майбутньому житті. Нехай сам Господь Бог береже тебе на многії і благії літа. Ще раз зі святом!

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською - фото №5

Рідна Україна

Вітаємо з Днем ангела чудову людину, яка вміє зачарувати своєю посмішкою, поділитися хорошим настроєм і допомогти в будь-якій ситуації! Дорогий Михайло, нехай доля завжди буде прихильною до тебе. Бажаємо завжди знаходити радість, задоволення і смак до життя.

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською - фото №6

Радіо Трек

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською - фото №7

Захід Дикий

Михайле, з іменинами! Щирі вітання і листівки з Днем ангела — українською - фото №8

24 канал

Нагадаємо, раніше ми писали про свята у листопаді 2023 року. До вашої уваги — зручний календар професійних та державних свят.

Головне фото: 24 канал

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини