З Днем філолога! Привітання українською та картинки для справжніх хранителів мови

Усі свята
Ірина Майстренко

Ірина Майстренко

Фріланс-редакторка

з днем філолога
canva.com

Ми зібрали святковий контент, аби ви могли привітати винуватців свята з їхньою професійною датою

25 травня в Україні — особливий день, адже сьогодні відзначають День філолога. Спеціально до свята ми підготували найкращі привітання з Днем філолога, а також картинки та листівки, які можуть вам знадобитися.

Варто зазначити, що День філолога логічно святкують в Україні на наступний день після Дня слов’янської писемності і культури, свята, що відзначають й в інших східноєвропейських країнах. Дата 24 травня була обрана невипадково, адже цього дня християнська церква згадує рівноапостольних Кирила і Мефодія, творців кириличного алфавіту і давньослов'янської мови, яка є спільним предком слов'янських мов.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Тож у ці дні ви не забудьте привітати з Днем слов’янської писемності і культури, а також з Днем філолога усіх причетних. А оригінальні привітання вам у цьому допоможуть.

день філолога
pixabay.com

З Днем філолога 2024: привітання у віршах українською мовою

25 травня приймають вітання всі, для кого філологія є покликом серця та професією. Це викладачі, літературознавці, мовознавці, фольклористи, коректори, перекладачі, риторики й навіть просто ті, хто обожнює літературу. Тож пропонуємо вам присвятити наступні рядки усім, хто працює чи дотичний до сфери філології.

 ***

Нехай у День філолога забудуться
Проблеми та складні ситуації.
І всі мрії, як у казці, збудуться,
Навіть без знаків пунктуації.
Нехай завжди вам підкоряються
Всі мови без винятку
І сонце з неба усміхається,
І кожен день буде в достатку!

***

Філолог  ти.  Це  кожен  бачить,  
і  кожен  скаже  без  вагань.  
Бо  філологія  —  це  й  значить  
любов  до  слова  і  до  знань.

***

День філолога сьогодні.
Що ж мені вам побажати?
Щоб настрій завжди був святковий,
Не хворіти й не страждати!
Помилок ніколи не робити,
Слів розширений запас,
Мову завжди бажаю любити,
І подорожувати не раз!

***

З Днем філологів привітаємо,
Побажання залишаємо:
Будьте допитливі,
Уважні та ввічливі.
Бережіть завжди ви
Честь рідної мови.

***

За справжнього філолога
Наливай вина!
І нехай же вип’ють
За них всі до дна!

День філолога: привітання у прозі

Наступні рядки допоможуть вам красиво сформулювати думку, якщо плануєте привітати з Днем філолога своїми словами.

***

Філолог, вітаю з професійним святом. Нехай тобі зустрічається поменше помилок, а близькі радують милозвучністю своєї мови. Успіхів та звершень!

***

З Днем філолога! Вітаємо всіх, кого єднає і надихає любов до Слова — викладачів, студентів, випускників філологічних факультетів, учителів мови та літератури, перекладачів, редакторів, працівників бібліотек, співробітників видавництв. З професійним святом Вас!

***

Вітаю з Днем філолога. Хочу побажати легко і красиво передавати свої пізнання в культурі народу з допомогою цікавих уроків мови і захоплюючих подорожей сторінками літературної творчості. Бажаю у своїй діяльності здійснити масу відкриттів, бажаю в житті писати чудову історію рядками натхнення і любові.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

***

Дорогі філологи! Вітаю вас із професійним святом! Ваша праця збагачує наш світ знанням, культурою та мудрістю. Бажаю вам творчого натхнення, нових досягнень і невичерпного ентузіазму у вашій нелегкій, але такій важливій справі!

***

З Днем філолога! Нехай кожне ваше слово, кожен рядок, який ви створюєте, приносить радість і натхнення людям. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя та задоволення від вашої благородної праці!

***

Шановні філологи, прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Ваша робота допомагає нам глибше розуміти світ і самих себе. Бажаю вам творчого піднесення, нових цікавих відкриттів і невичерпної життєвої енергії!

***

Вітаю з Днем філолога! Ваш внесок у збереження та розвиток мовної культури неоціненний. Нехай кожен ваш день буде сповнений радістю від нових знань, цікавих зустрічей і творчих досягнень. Дякую за вашу відданість і любов до слова!

***

З професійним святом, дорогі філологи! Ви робите світ кращим, зберігаючи та передаючи знання, мудрість та красу мови. Бажаю вам натхнення, успіхів у всіх починаннях та гармонії в житті. Нехай ваша праця приносить задоволення і радість!

***

Бажаю Вам успіхів і здоров'я, радості та щастя! Ваша робота і Ваші зусилля відкривають для нас нові горизонти, збагачують і надають особливу яскравість для всього нашого суспільного життя! З Днем філолога!

***

Філологія — давня і мудра наука. Ви, її служителі, допомагаєте словами жити не статично, бути не просто набором букв, але чарівним шифром, за яким приховані тисячі значень... з Днем філолога! Нехай множаться ваші професійні знання та особисте щастя!

***

Зі святом! Ваша праця часом недооцінена, адже у Ваших руках культура мовлення та письма всього населення. Ви — охоронці чистоти та правильності нашої мови. Спасибі Вам за самовіддачу і душу, яку Ви вкладаєте у кожної людини. Дай Вам Бог здоров’я та щастя на довгі роки.

***

З Днем філолога! Хай ваші пера ніколи не всихають, хай вам легко нагоджуються влучні слова, а ваші тексти хай завжди лунають, як пісня!

Картинки з Днем філолога

Відправляйте в соцмережах знайомим фахівцям у царині науки атмосферні картинки з Днем філолога в ролі гарного професійного вітання.

з днем філолога
amazingukraine.pro
привітання з днем філолога відео
amazingukraine.pro
з днем філолога 2024
tsn.ua
вітання з днем філолога
obozrevatel.com
картинки з днем філолога
maximum.fm
привітання з днем філолога
obozrevatel.com
з днем філолога картинки
maximum.fm

З Днем філолога 2024!

Нагадаємо, у кінці травня пройдуть традиційні урочисті шкільні свята. Тож вам можуть знадобитися привітання з Останнім дзвінком, які ми зібрали у цій статті. Не пропустіть!