Це не просто мелодія: що насправді означає звук, який ви поставили собі на дзвінок

Це не просто мелодія: що насправді означає звук, який ви поставили собі на дзвінок

Ми обираємо мелодію на рингтон виходячи зі своїх уподобань. Одні виставляють класику, інші рок, а є такі, що насолоджуються звуками тварин або пташок.Також музика має бути гучною, щоб її було добре чути серед шуму. Але кожен вибір музики, як і малюнки чи почерк, може багато розповісти про вас.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Адже не все так просто. Адже психологи довели, що мелодія, яку ми вибираємо на дзвінок пов'язана з нашими таємними бажаннями і амбіціями. Рингтон на телефоні приховує наші комплекси, повідомляє tut-cikavo.com.

Читати такожТОП-11 звичок успішних людей: поради американського психолога

Романтичні мелодії

Романтику полюбляють люди глибоко емоційні та сентиментальні. Можливо мелодія нагадує їм про найкращі моменти життя. Вони дещо старомодні і мріють про будиночок серед лісу, для споглядання краси природи серед тиші та спокою.Але насправді там вони витримають зовсім недовго,  адже швидко занудьгують.

Класика

Класичні мелодії викликають асоціації з людиною культурною і недалекою від творчості. Але насправді Вівальді чи Бетховена обирають люди, які знаходяться у пошуку гармонії. Вони прагнуть робити всі справи досконало і завжди завершувати почате.

Гучна мелодія або гітара 

Це вибір врівноважених, спокійних людей, для яких спокій знаходиться на першому місці. Практичність і надійність допомагає обирати собі друзів, схожих за характером. Всі вчинки добре помірковані і зважені. Але такі люди, намагаючись бути досконалими, не прощають собі втрату витримки і зайві емоції.

Рок та попса

Таку музику обирають сучасні люди. Вони воліють бути у курсі усіх новинок і добре розбираються у новинках гаджетів та техніки. Вони приязні і цікаві співрозмовники та люблять бути у центрі уваги.

Музика та фрази з фільмів

Любителі дешевих ефектів, які люблять епатажність і прагнуть постійно вражати публіку. Головний страх такої людини - стати нецікавою і втратити увагу.

Прикольні звуки, пісні та фрази

Такий вибір - прояв ексцентричності. Головне бажання у житті - виділятися серед інших і бути особливим внаслідок специфічних вчинків.

 Безсмертні хіти

Якщо на рингтоні стоїть Бітлс чи Абба, то це люди які не задовільняються малим чи половиною. Вони шукають великі можливості і знаходять їх.Також такі мелодії обирають любителі класики і меломани.

Читати також7 сильних звичок, які змінять тебе назавжди: поради розумних людей

За музикою на телефоні можна розпізнати затятого меломана. Також ваш вибір може вказати на сильні сторони особистості чи ваші переконання.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини