Як українським компаніям заощадити під час війни: коворкінг у Києві дає 50% знижку

Бізнес та гроші
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Комфортний коворкінг у Києві - фото
Фото: BeeWorking

BeeWorking робить ставку на українські компанії

Коворкінг BeeWorking у Києві оголосив безпрецедентну акцію для вітчизняних компаній: 50% знижку на оренду офісних приміщень. Про це повідомляє "Телеграф".

За словами CMO BeeWorking Олександри Малінової , така акція дозволить українським компаніям суттєво заощадити на оренді робочого простору та спрямувати більше ресурсів на розвиток, маркетинг і виплати зарплат. Адже бізнес під час війни — це запорука відновлення економіки в майбутньому.

Окрім економії коштів, "Made in Ukraine" компанії в BeeWorking отримають комфортні робочі місця, сучасну інфраструктуру, простір для нетворкінгу та можливість приєднатися до спільноти однодумців.

Акційна пропозиція передбачає оренду трансформованих під будь-яку кількість співробітників офісних приміщень та доступ до повної інфраструктури – від генераторів і безперебійного інтернету до спортзалу, кухонь і навіть облаштованого бомбосховища.

..

Якщо ви прагнете отримати докладнішу інформацію про пропозицію для компаній "Made in Ukraine", радимо зв'язатися з коворкінгом за номерами +38 (073) 173 33 93 (район Поділ) або +38 (063) 102 29 79 (Голосіїв). Залишити заявку і підібрати офіс під ваші індивідуальні потреби також можна на сайті компанії.

До речі, раніше BeeWorking також представив спеціальну програму для бізнесу , який релокувався до Києва через бойові дії. Зручний коворкінг у Києві пропонує благодійний тариф на два робочі простори.