"Ритуал", який потрібно проводити щомісяця, щоб телефон добре та швидко працював: беріть на замітку

"Ритуал", який потрібно проводити щомісяця, щоб телефон добре та швидко працював: беріть на замітку

А ви знаєте, що кожного місяця з телефоном потрібно проводити певний "ритуал"? Про яку дію йдеться, читайте в нашому матеріалі на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Сьогодні безліч компаній пропонують користувачам різноманітні програми з приємним дизайном. Однак багато хто з нас сприймає їх швидше як іграшки, використовуючи лише один чи два рази та забуваючи потім про їхнє існування. Проте вони продовжують займати місце на нашому телефоні й знижувати продуктивність пристрою.

Читати такожПідробка чи все-таки оригінал? 4 ознаки, які підтверджують справжність мобільного "яблука"

Сучасні гаджети дозволяють встановити сотні програм, але на практиці ми активно користуємось кількома. Тому потрібно щомісяця чистити пам'ять. Проводьте аудит встановлених додатків і позбавляйтеся від зайвих програм, оскільки оновлення цих додатків можуть споживати значні обсяги трафіку та ресурсів.

Рекомендується також відмовитися від push-повідомлень та програм, які давно не використовувалися. Важливо вимкнути програми, які, хоч і неактивні, але продовжують працювати у фоновому режимі, споживаючи заряд акумулятора.

Також не варто накопичувати багато картинок, аудіофайлів та відео, отриманих через месенджери. Вони можуть займати цінний простір у пам'яті вашого пристрою.

Читати такожВибір павербанка: як швидко розібратися у роз'ємах і взяти потрібний

Однак потрібно не тільки щомісяця чистити телефон, але ще й правильно доглядати його. Дізнайтеся, чим не можна протирати екран смартфона. Виявляється, улюблені методами можуть зіпсувати ваш телефон. Дізнайтеся, чи ви не допускаєте ці популярні помилки.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини