Зроблені своїми руками та парні подарунки: що дарують на Новий рік у різних країнах світу
Традиція дарувати новорічні подарунки є у всьому світі
Неможливо уявити Новий рік без ялинки і подарунків під нею. Якщо ви плануєте зустріти свято в іншій країні поцікавтеся заздалегідь, що зазвичай тут заведено дарувати і які є традиції на свято.
У кожній країні обмінюються подарунками. Вони можуть відрізнятися оригінальністю, практичністю, традиціями та навіть кліматом. Що дарують на Новий рік у різних куточках світу, розповідає rbc.
Китай
Китайський Новий рік припадає на кінець січня чи початок лютого. Китайці надзвичайно обережно ставляться до подарунків і багато значення надають символіці. Тут заведено дарувати парні подарунки: однакові чашки, пледи, халати, піжами чи білети на концерт.
Україна
Українці обирають подарунки намагаючись врахувати смаки і вподобання людини, які дарують. Якщо це малознайомі люди, то презент буде з новорічною символікою чи солодкий подарунок.
Іспанія
На зимові свята іспанці друзям і родині дарують великі та дорогі презенти. А традиційним подарунком буде плетений кошик з різноманітними солодощами, шампанським або іншими напоями.
Індія
Тут вважають, що найкращий подарунок - це зроблений своїми руками, адже так людина вкладає не лише свої сили, а й частинку душі. Найчастіше дарують в’язані шарфи, іграшки, кераміку чи картини.
Італія
Країна, де люди багато значення надають власному зовнішньому вигляду на свята обмінюються дорогими аксесуарами: сумки, гаманці, ремені чи хустинки відомих брендів. А додатково несуть вино і панетоне - традиційна випічка.
Англія
Англійці люблять дарувати на новорічні свята особливі та пам’ятні подарунки. Це може бути щось з антикваріату, предмети мистецтва, прикраси чи колекційні речі.
США
Американці надали перевагу кількості подарунків. Для них найкраще багато маленьких, а не один великий. Також важливо, щоб вони були красиво упаковані.
Раніше ми розповідали, як заведено святкувати Різдво у різних країнах. Адже звичаї можуть суттєво відрізнятися від українських.