Суперфіналістка "Голосу країни" Настя Балог випуcтила новий потужний трек "Острів щастя"  (ВІДЕО)

Музика
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Молода українська співачка Настя Балог, яка гучно заявила про себе ще на початку 2020-го, дійшовши до суперфіналу "Голосу країни 10", випустила новий потужний трек. Він - про важкі наслідки великої війни і слова пісні точно відгукнуться у серці кожного українця й тих, хто зараз переживає цей біль разом із нами. Деталі - у нашому матеріалі.

Як повідомляє пресслужба виконавиці, на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну її рідне місто Мукачево, вулиці якого зображені на обкладинці треку, стало для Насті островом щастя. Саме там, попри важкі часи. вона відчувала підтримку й захист.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

У той період співачка разом із сім'єю прийняла у своєму місті багатьох переселенців, які були вимушені покинути рідний дім, друзів та все, що їм було дороге... Їхні спільні переживання та історії надихнули Настю та композиторку Світлану Кравчук на створення цієї пісні.

Дуже часто людина розуміє цінність речей, коли їх втрачає... Війна нас розкидала, мов рване намисто. І навіть ті українці, які опинилися в найкрасивіших куточках нашої планети, розуміють, що рідний дім наче перетворився на омріяний "Острів щастя". Адже ніде у світі не знайти того відчуття затишку, який давала рідна домівка,

— говорить авторка тексту Світлана Кравчук.

Суперфіналістка "Голосу країни" Настя Балог випуcтила новий потужний трек "Острів щастя"  (ВІДЕО) - фото №1
Настя Балог

Я завжди співаю про те, що мене турбує. Вирішила випустити новий трек про те, що стосується кожного з нас. Війна триває. Наразі понад 6 млн українців знаходяться за кордоном, не кажу вже про сотні тисяч внутрішніх переселенців. Я плекаю надію, що зовсім скоро рідні міста України зустрінуть своїх людей без куль і вогню, і кожен українець знайде власний "Острів щастя" вдома,

— ділиться своїми переживаннями співачка.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше Настя Балог потішила шанувальників крутим треком під назвою "На радіо".  У ньому дівчина розповіла свою історію нещасливого кохання, завдяки якому стала сильнішою. Шанувальники тоді високо оцінили нову пісню й залишили багато схвальних відгуків під кліпом на YouTube.