Відомого українського репера ХАС звинуватили у плагіаті: що не так з треком "Забудь" (ВІДЕО)

Музика
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Репер ХАС
Фото: пресслужба

Артист відповів на закиди, ніби його новий трек – плагіат на трек гурту Rizups

Відомий український репер ХАС здивував прихильників новим треком “Забудь”. Однак майже відразу артиста винуватили у плагіаті. При цьому мало хто помітив, що насправді цей реліз — відродження старого хіта з прихованими сенсами. Усі деталі дізнавайтеся на Хочу!

У мережі TikTok зʼявилися коментарі, що ХАС нібито вкрав чи зробив плагіат на трек гурту Rizups. Насправді слухачі не відслідкували звʼязок, що Назар Хассан (справжнє імʼя артиста) і є автором треку. Адже він був учасником гурту, який вже не веде свою творчу діяльність.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також ХАС презентував відео на пісню “Забудь” на своєму офіційному каналі та поділився подробицями знімань, розповівши про приховані особливі сенси. За словами артиста, на ідею кліпу його надихнула сама локація, яку зняв для житла режисер та оператор Андрій Брунов напередодні початку роботи. Раніше ці апартаменти вже фігурували у ЗМІ, оскільки дивують своєю неординарністю. Власник розмалював стелю своєї оселі у стилі епохи Ренесансу. Сюжети картин на локації нагадали ХАСу філософську трагедію Гете “Фауст”, тож співак вирішив втілити певні образі у своєму новому кліпі.

Трек з такою ж назвою “Забудь” був написаний 10 років тому, коли я був учасником гурту Rizups. Тоді музика була ще на дисках, а музичні платформи не мали такої популярності, як зараз. Сьогодні це реінкарнація пісні, яка, на мою думку, свого часу незаслужено не отримала уваги. З попереднього лишився тільки приспів і кілька слів куплету.
“Забудь” розповідає про те, як токсичні відносини впливають на людину. Коли відчуваєш, що пружинка між тобою та іншою людиною все частіше розтягується і стає менш стійкою, це відчуття, що ти на межі, і в кінцевому підсумку ця пружинка може розірватися. На жаль, це часто стає очевидним лише тоді, коли розумієш, що можна замінити кого завгодно, навіть себе,
— коментує ХАС.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, нещодавно GRISANA презентувала новий сингл . Багато хто підмітив, що кліп на цю композицію був відзнятий у стилі Netflix.