Від зірки до автомийника: співак Yogen змінює образ у новій роботі (ВІДЕО)

Музика
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Yogen - Я все зроблю: слухати новий трек
Співак Yogen у новому кліпі "Я все зроблю": слухати онлайн. Фото: пресслужба артиста

"Я все зроблю" виглядає саме так, коли кохаєш!

“Я все зроблю заради тебе, моя мила” – співає романтик української сцени Yogen, який раніше заявив про зміну музичного стилю . Щире зізнання у коханні – це лейтмотив нового синглу співака.

Співак Yogen презентує новий сингл “Я все зроблю”. Це поп-балада, насичена глибокими емоціями та потужним звучанням. Це чоловіче зізнання у коханні дівчини, яку герой бачить не лише коханою, але й нареченою та матір'ю дітей.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Yogen “Я все зроблю” - як проходили зйомки кліпу
Зйомки кліпу на трек “Я все зроблю” Yogen. Фото: пресслужба артиста

Кожен рядок треку пронизаний щирістю та любов'ю. Це поєднання світлого почуття кохання та обіцянки безмежної вірності. У треці Yogen експериментує зі звучанням, додаючи до поп-саунду та сильного мелодійного вокалу поп-рок елементи у приспіві. Бас гітар та ударні ще більше підсилюють емоційність сторітелінгу. Над звучанням треку працював саунд-продюсер Вадим Лисиця. 

Я хочу, щоби рядки з моєї нової пісні "Я все зроблю заради тебе, моя мила, щоб плакала тільки від того, як щаслива"  були не просто словами, а дією всіх чоловіків по відношенню до їхніх дам серця,
— говорить Yogen.

Разом із треком співак презентує відеокліп. Режисер відео - Макс. Сало. Це продовження захоплюючої історії з кліпу “Я буду тим”. За сюжетом артист приміряє на себе образ автомийника та вирушає та мийку. Що там відбувається - дивіться у кліпі 👇

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що минулого тижня прем’єрою приємно здивував гурт TVORCHI . Їхній трек “Shine” став першим треком із нового альбому “Planet X”, вихід якого заплановано на вересень.