Протест проти пафосного світу: новий реліз української співачки Masha Danilova "OLD MONEY" (ВІДЕО)

Музика
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Співачка Маша Данілова випустила пісню "Old money": слухати онлайн
Маша Данілова - "Old money". Фото: instagram.com/mashadanilova.officiall/

Новий трек просто змушує слухачів підтанцьовувати в ритм!

Днями українська співачка Masha Danilova, яку раніше звинувачували у тому, що її музичну кар’єру оплачує іменитий дідусь (Олексій Данілов — ред.), презентувала нову пісню “OLD MONEY”. Про що цей трек — дізнавайтеся у цьому матеріалі!

Трек "OLD MONEY" – це драйвова пісня про штучність та пафос, які зовсім не красять людину. Вона зосереджується на тих, хто створює гарну обкладинку, але залишається черствим всередині. Співачка критикує лицемірство та фальшивість людей, які намагаються справити враження розкішшю й статусом, приховуючи свої справжні почуття та наміри.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Слова пісні викривають порожність ілюзорного світу, де важливішим є зовнішній вигляд, а не внутрішня сутність. Музика, сповнена енергії та ритму, підсилює послання іронії та сарказму, підкреслюючи контраст між гламурним фасадом і реальною порожнечею за ним.

Кліп на пісню іронізує над пафосом цього світу. В кліпі дійсно присутнє дещо штучне – це гроші, але завдяки продажу свого благодійного мерчу “OLD MONEY”, Masha Danilova збирає цілком справжні на допомогу дітям.

Моя творчість – це мій спосіб висловити протест проти світу, де зовнішній шик важливіший за справжність. Я хотіла показати, що під маскою розкоші часто ховається порожнеча. Ця пісня про те, як важливо залишатися собою, навіть якщо це означає йти проти течії та бути незрозумілим для інших,
– ділиться Masha Danilova.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що наприкінці лютого цьогоріч Маша Данілова випустила акустичну версію власної пісні “Навіщо”, записану разом з Володимиром Трибелем, який наразі служить у ЗСУ. Трек вийшов дуже зворушливим і був присвячений 2-ій річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну.