10 цікавих фактів про Анастасію Цимбалару — зірку українського кіно та колишню дружину Лавріна зі "Спіймати Кайдаша"

Новини шоубізнесу
1 629
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Анастасія Цимбалару святкує день народження, фото
Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru/

Сьогодні, Настя Цимбалару, відзначає день народження, тож розповідаємо цікаву інформацію про цю талановиту актрису

Анастасія Цимбалару — молода, але вже дуже популярна українська актриса. Ця талановита і красива дівчина відкрито зізнається, що готова на значні жертви заради кіно. Цікаві факти з особистого життя та біографії Насті ви знайдете у нашому матеріалі!

10 цікавих фактів з біографії Анастасії Цимбалару

Біографія Анастасії Цимбалару, фото
Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru/

Анастасія Цимбалару народилася 10 липня 1992 року в місті Болград, яке знаходиться в Одеській області на кордоні з Молдовою. Вік — 32 роки. За знаком Зодіаку Настя Рак.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Зріст Цимбалару — 173 см, а вага — 53 кг. Цікаво, що актриса дуже любить смачно поїсти, але через хронічний гастрит змушена суворо стежити за своїм раціоном.

Фігура Анастасії Цимбалару, фото
Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru/
Анастасія Цимбалару показала фігуру в купальнику, фото
Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru/

Настя вміє добре готувати. Її коронна страва — торт "Наполеон".

Мама Анастасії працювала юристом, а батько був викладачем і доктором педагогічних наук. Також актриса має старшу сестру Надію, яка працює на ТБ.

Ще у підлітковому віці Настя зрозуміла, що хоче бути актрисою, тому вступила до КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого. Бувши студенткою, Цимбалару отримувала свої перші ролі та грала у виставі "У пошуках радості".

2014 року Настя потрапила в кіно, знявшись у серіалі "Швидка допомога". Однак популярність актрисі принесла роль у серіалі "Не можу забути тебе".

Особисте життя Анастасії Цимбалару, фото
Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru/
Колишній чоловік Анастасії Цимбалару, фото
Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru/

Особисте життя Анастасії Цимбалару — тема, яка цікавить багатьох шанувальників. Настя була одружена. Колишній чоловік актриси — її колега по цеху Григорій Бакланов, який відомий роллю Лавріна в серіалі "Спіймати Кайдаша". У 2019 році Григорій зробив дівчині пропозицію, а у 2021 у них відбулося весілля. Дітей у пари немає. Здавалось, що актори завжди будуть разом, але в березні 2024 року стало відомо, що Цимбалару та Бакланов розлучаються . Причина — невідома. Але Анастасія запевняє, що вони залишились в гарних стосунках.

Настя вільно розмовляє англійською та болгарською мовою.

Цимбалару любить пасивний відпочинок. Акторка любить море, а також подорожі. Разом з чоловіком вона встигла відвідати такі країни, як Німеччина, Словаччина, Польща та Голландія.

Фільмографія Анастасії Цимбалару налічує такі стрічки, як "Не можу забути тебе", "Чужі рідні", "Вибір матері", "Кровна помста", "Ментівські війни", "Міраж", "Рись", "Експерт", "Довга дорога" на щастя" та "Між світлом і тінню".

Фільмографія Анастасії Цимбалару, фото
Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru/
Фільми, в яких грала Анастасія Цимбалару, фото
Фото: instagram.com/nastya_tsymbalaru/
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також не пропустіть  14 цікавих фактів про Віру Брежнєву — колишню дружину мовчуна Меладзе. Виявляється, співачка займалася гандболом та знімалася в кіно.