"Люди не пробачають, вони бачать неправду": Юлія Саніна заговорила про Олега Винника, який засів за кордоном

"Люди не пробачають, вони бачать неправду": Юлія Саніна заговорила про Олега Винника, який засів за кордоном

Фронтвумен відомого українського рок-гурту "The Hardkiss" Юлія Саніна вперше висловилася про від'їзд Олега Винника у Німеччину. Подробиці - в нашому матеріалі. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Свою позицію щодо вчинку 50-річного артиста Саніна розповіла Євгену Клопотенку в рамках проєкту "Пекельні Борошна". Телепрограму вийшла 18 листопада на ютуб-каналі  СТБ.

Читати такожЮлія Саніна: досьє на солістку The Hardkiss, яка тренує учасників "Голосу країни"

Зірковий шеф-кухар запитав у Юлії, чи поверне Олег Винник собі всенародну любов, яка в нього була до повномасштабного вторгнення та його переїзду в Німеччину. На це Саніна відповіла наступне:

Я не знаю, хтось вчинив не так, сказав не так, підібрав неправильні слова, дав не так інтерв'ю. Люди не пробачають, вони бачать це. Вони бачать неправду, нещирість, зрадливість і ще щось. Виконавці просто – вони ж на виду. І так легко хейтити виконавців. Ось що я скажу,

– відповіла артистка Саніна.

Читати такожДорофєєва зізналась, як роздавала листівки, а Саніна – як співала у пабах: на "Голосі країни 13" почалися відвертості

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Юлія Саніна вразила теплими знімками з батьком. До речі артистка закликала всіх фоловерів частіше фотографувати своїх рідних, задля того, щоб зупинити час, який летить без упину. 

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини