Колишня Віталія Кличка вперше за довгий час повернулася до Києва (ФОТО)
![](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/a/34/qe5gju---c5x3x50px50p--eb8cb4bfbe1ec98fa90174a7c85ad34a.jpg)
Співачка Наталія Єгорова поділилася переживаннями про те, як уперше за кілька років приїхала до Києва. Колишня дружина Віталія Кличка розповіла, з якою метою приїхала до столиці рідної України та поділилася свіжими кадрами. Більше подробиць дізнавайтеся на HOCHU.ua!
Тривалий час ексдружина мера Києва мешкає в Німеччині, і саме через велику відстань, знаменитості вирішили розійтися, хоча і зберегли теплі стосунки. Однак днями, вперше за кілька років, Наталя Кличко приїхала до Києва потягом із польського міста Хелм.
На своїй сторінці в Instagram Наталя поділилася емоціями від своєї подорожі. Ексдружина мера розповіла, що прибула в Україну заради благодійної мети, у складі німецької делегації. Разом з іншими волонтерами вона займається допомогою для українських дітей.
Це буде дуже емоційна подорож,
- поділилася Єгорова на самому початку своєї поїздки.
Нагадаємо, раніше колишня дружина Віталія Кличка похвалилася тілом у купальнику. 50-річна Наталія показала результати інтенсивних занять спортом, які допомагають їй тримати форму.