Відібрали за борги: в росії закрили бізнес Віри Брежнєвої

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Знаменита українська співачка Віра Брежнєва, яка нещодавно повернулася з росії на Батьківщину, втратила свій бізнес в рф. Подробиці - в нашому матеріалі.

Зауважимо, що Брежнєва у країні-терористці володіла магазином жіночого одягу.  Бутік вона придбала на пару з дизайнеркою Ханною Хмельовою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Відомо, що магазин Myseasons знаходиться у Санкт-Петербурзі. Про те, що нині єдиною власницею бутіка є Хмельова повідомляють російські ЗМІ.

За словами російських пропагандистів, Ханна Хмельова теж вирішила вийти зі спільного бізнесу. Вона говорить, що основна причина такого рішення - відсутність Брежнєвої у веденні справ. Відомо, що українська артистка повинна була займатися рекламною стороною бізнесу, тобто просувати та розкручувати їхній магазин. Хмельова ж повинна була робити все інше. Після початку повномасштабного вторгнення Брежнєва жодним чином не рекламувала свій бутік. Через те, що Брежнєва ніяк не бере участі в бізнесі, його закрили за несплату боргів.

Відібрали за борги: в росії закрили бізнес Віри Брежнєвої - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Віра Брежнєва заспівала на українській сцені. Артистка остаточно повернулася у вітчизняний шоу-бізнес.