Для багатьох це стане справжнім відкриттям: яка різниця між стоком і секонд хендом

Важливо знати
792
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Секонди і стоки: чи є різниця
Різниця між секондом і стоком. Фото: piatachok

Українці давно купують у секонді якісні та дешеві товари

Покупки у секонді мають ряд своїх переваг. Тут можна придбати якісні, фірмові та ексклюзивні речі практично за копійки. Єдиним істотним мінусом є наявність на речах специфічного запаху, який досить важко вивести, навіть якщо прати кілька разів поспіль.

Люди досить часто плутають між собою секонд хенди і стокові магазини. Яка між ними різниця та чи вона взагалі є, розповідає stock-optom.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Різниця між магазинами полягає у стані та походженні речей.

“Сток” - це продаж виключно нових речей, привезених із країн далекого і ближнього закордону, які були зняті з продажу через застарілість або вихід з моди колекції, а також ті, що в процесі транспортування в магазин або продажу придбали невеликі дефекти. У таких магазинах можна купити по доступних цінах досить якісні, а також фірмові та брендові речі.

“Секонд-хенд” - це справжній склад потриманих речей, які були у вжитку, та пройшли спеціальну санітарну хімічну обробку, саме тому одяг має специфічний аромат. Однак іноді серед секонд-хендівських речей можна знайти абсолютно нові, навіть з етикеткою екземпляри, але це якщо пощастить. Ціна такого товару значно нижче речей з стоку, також тут можна знайти оригінальні брендові речі, хоча вони не нові, але у гарному стані.

Слово "сток" з англійської мови означає "запас" або "залишок". Це надлишки чи запас продукції, яка потребує реалізації і часто продається з великими знижками.

Звідки беруться речі у стоку

  • Безпосередньо самі заводи і фабрики з виробництва модного одягу. Щоб отримати хоч якийсь прибуток заводу або фабриці вигідніше цей товар реалізувати через гуртовиків, ніж просто залишити його залежуватися на складі.

  • Склади гуртових дилерів. Модний одяг має свій термін реалізації пов’язаний з сезонністю і віяннями моди, тому гуртовики краще продадуть товар у стоки, ніж залишаться без прибутку.

  • Торгівельні мережі. Жоден магазин не може продати весь одяг за сезон, тому залишки продаються у стоки.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, який товар ніколи не можна купувати у секонд-хенді. Повний перелік таких товарів залишаємо тут.