“Цвинтар” в холодильнику: як зробити, щоб салати довше зберігались після застілля

“Цвинтар” в холодильнику: як зробити, щоб салати довше зберігались після застілля

Ми ділились рецептом дуже смачного святкового салату. Як і інші закуски, після застілля, як правило, залишки салатів зберігаються в холодильнику. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Все одно ніколи не вдається точно розрахувати кількість їжі для святкування і щось лишається. Залишки страв, як правило, стоять в холодильнику. Розповідаємо, як зробити так, щоб салати після основної подачі довше зберігалися.

Читати такожЗакуски будуть у кілька разів смачнішими: хитрий трюк з оселедцем

Є кілька правил приготування салатів. Дотримуйтесь їх - і холодні закуски будуть смачними та свіжими впродовж кількох днів.

Перша порада стосується відварювання овочів для салатів. Їх варто готувати у шкірці. Це стосується картоплі, моркви та буряків. Лише коли вони охололи, коренеплоди треба чистити та нарізати.

По-друге, перед безпосереднім замішуванням салату всі складові повинні бути охолодженими. Якщо теплі та холодні продукти будуть обмінюватися температурою, це точно погано позначиться на смаку та текстурі салату

Є ще один важливий трюк - не замішувати з майонезом одразу весь об’єм салату. Просто нарізані овочі будуть зберігатись довше, ніж якби ви зберігали салат “зібраним”. За потреби це можна зробити за лічені хвилини.

Читати такожСекретний трюк, яким користуються в ресторанах: що додати до котлет, щоб скоринка вийшла ідеальною

Завдяки виконанню цих простих умов холодні закуски будуть смачними навіть після застілля. Також ми розповідали, як довго може зберігатись сало в морозилці.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини