Вдалі дні для квашення капусти: коли робити заготовку у листопаді

Вдалі дні для квашення капусти: коли робити заготовку у листопаді

Ми ділились смачним рецептом квашеної капусти. Тепер розповідаємо, які дні у листопаді будуть сприятливі для приготування цієї заготівлі.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Квашена капуста - це справжнісінький український суперфуд. До того ж, її зовсім не складно приготувати. Наші пращури вірили у те, що певні господарські роботи будуть вдаватися краще, якщо робити їх у дні, сприятливі за місячним календарем. Нібито тоді і капуста вийде вдалою і добре зберігатиметься. Разом з “РБК-Україна” розповідаємо, коли краще квасити капусту у листопаді.

Читати такожНайкраще до посту: фантастичні голубці з грибами від Євгена Клопотенка (РЕЦЕПТ)

Коли квасити капусту у листопаді 2023 року

Вірити у зв’язок капусти з фазами місяця чи ні - справа ваша. Але цей спосіб планування робіт допомагає краще організувати свій графік та запланувати заготівлю продукту. Точно не стане гірше, якщо ви будете готувати їх відповідно до фаз Місяця.

Квашену капусту не варто готувати в такі періоди:

  • повня - капуста може стати прісною і м'якою
  • молодик - продукт може вийти кислим і погано зберігатися
  • на спад місяця – овоч може не дуже добре просолитися

Є і сприятливі дні для квашення та маринування капусти. У листопаді 2023 року цей період складає з 16 по 29 листопада. Ідеальні дні для того, щоб планувати заготівлю - 21 та 22 число.

Читати такожЦя диво-закуска замінить вам набридлу “шубу”: ефектна страва з оселедця (РЕЦЕПТ)

Крім того, народні прикмети радять займатися квашенням у хорошому настрої. Також дуже важливо в період, коли капуста ферментується, правильно її проколювати. Ми розповідали, як це зробити.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини