Веселитесь, но не забывайте и о духовном: молитвы, которые стоит прочитать на Ивана Купала

Все праздники
Хицкая Наталья

Хицкая Наталья

Редактор ленты новостей

Ивана Купала - какие молитвы прочитать в этот праздник
Молитвы на Ивана Купала. Фото: ukrayina.pl

Из-за перехода на новый церковный календарь дата празднования сместилась на 13 дней раньше

Ивана Купала - любимый праздник многих украинцев. Он имеет интересную историю и много традиций, которых люди придерживаются и сейчас. Также в этот праздник можно помолиться святому об исцелении, защите и прощении грехов. Больше об этом - далее в статье.

24 июня украинцы будут праздновать Ивана Купала. Это народное гуляние совпадает в дате с большим церковным праздником - днем Рождества честного славного пророка, Предтечи и Крестителя Господня Иоанна. Поэтому именно ему нужно будет молиться в этот день.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:
Related video

#1. Молитва на Рождество Иоанна Предтечи

Хрестителю Іоанне, проповіднику покаяння, почуй молитви мої і передай прохання Владиці Небесному. Я, як недостойний, немічний, закликаю до Твоєї участі і заступництва. Благаю очистити думки і душу мою, позбавити від сумнівів, злих помислів і наставити на шлях істинний. Святий Іоанне, ти бачив гріхи земні і дарував спокуту людям. О, Проповіднику земний, який зумів торкнутися Самого Ісуса і охрестити Його, даруй мені порятунок перед Господом. Помолися за грішного раба Божого (ім'я) і не залишай мене на сваволю диявольських сил. Я благаю про благо, яке пронесу з собою все життя. Проповіднику і мученику пустельний, не відрікайся від мене, обнови душу мою покаянням і наповни серце непідробною вірою. Вічно Царство Небесне. Амінь.

#2. Молитва на Рождество Иоанна Предтечи

Святий Іване, предтече і хрестителю Господній. Тебе послав Господь, щоб дати свідчення про світло і щоб увірували всі в те правдиве світло, яке прийшло у світ просвітити кожну людину. Ти – всехвальний пророк, більший від усіх пророків. Вони проповідували Христа Ісуса словами, а ти вказав на нього рукою і мовив: “Це Агнець Божий, що бере на себе гріхи світу”. Ти проповідував покаяння, ти хрестив розкаяних у Йордані, ти вдостоївся своєю рукою торкнутись голови самого Царя і Бога. Ти – перший мученик, ти – посників і пустельників наставник, ти – вчитель чистоти, ти – близький друг Христа. Тебе прошу, до тебе припадаю: не відмов мені в заступництві. Нехай моє життя відновиться справжнім покаянням, немов другим хрещенням. Випроси мені ласку прощення усіх гріхів і повернення на дорогу справжнього християнського життя, щоби з твоєю допомогою я жив (жила) у Божій благодаті і зміг (змогла) колись увійти в царство вічного життя. Амінь.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

А в другой нашей статье мы писали о венках на Ивана Купала. Как правильно их плести и пускать на воду - читайте в этой статье.