Ми розповідали, як нагріти їжу без мікрохвильовки та плити. Тепер ділимось переліком найбільш поширених міфів про яловичину, у які багато хто вірить.
Цей вид м'яса - один із найпопулярніших. Однак навколо нього виникла велика кількість міфів. Про це розповіли на Ukr.Media.
Міф: Яловичина шкідлива для здоров'я
Реальність: Яловичина може бути корисною для здоров'я, якщо її вживати в помірній кількості. Вона містить білок, залізо, цинк та інші важливі поживні речовини. Однак людям з проблемами кишечника або серцево-судинної системи слід обмежити вживання яловичини.
Міф: У сирій яловичині можуть міститися хвороботворні мікроби
Реальність: Якщо яловичина належала здоровій тварині і була правильно оброблена, то вона не становить небезпеки для здоров'я. Однак важливо купувати м'ясо в перевірених місцях і зберігати його в холодильнику при температурі від 0 до +4 градусів Цельсія.
Міф: Найкраще надавати перевагу "парній" яловичині
Реальність: "Парна" яловичина - це м'ясо, яке було вбито, оброблене та упаковане протягом 3-4 годин після забою тварини. Однак доставити таке м'ясо на прилавки магазинів досить складно, тому в більшості випадків яловичина, яку ми купуємо, не є "парною".
Міф: Якщо ви замовили яловичий стейк, то він буде з кров'ю
Реальність: Усередині стейка повинен бути тільки м'ясний сік, а не кров. Колір м'ясного соку залежить від ступеня прожарювання стейка. У стейка з кров'ю сік рожевого кольору, у стейка середньої прожарки - червоного, а в стейка з хорошою прожаркою - темно-коричневого.
Міф: Телятина смачніша, ніж яловичина
Реальність: Телятина, як правило, м'якше і пісніше, ніж яловичина. Однак якщо тварину вирощували правильно, то різниця між телячим і яловичим м'ясом буде незначною.
Яловичина - це корисний продукт харчування, який можна вживати в помірній кількості. Також ми розповідали, які помилки у приготуванні креветок роблять м’ясо “гумовим”.