Час вирушати на "тихе" полювання: які гриби можна збирати у серпні

Сад і город
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Перелік їстівних грибів серпня
Їстівні гриби. Фото: vn.20minut.ua

Збирати гриби - це особливий вид полювання та чудове проведення часу

Серпень - це місяць коли у лісах України починають активно рости їстівні гриби. Тому багато людей щовихідних вирушають на пошуки смачних трофеїв, щоб заготовити на зиму та поласувати зараз. Раніше ми розповідали, як правильно поводитися у лісі, а зараз поговоримо про найпоширеніші види їстівних грибів.

Перед тим, як вирушити по гриби потурбуйтеся про зручний одяг та запас необхідних речей. Які гриби можна відшукати у серпні, розповідає dim.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Гриби серпня, які можна їсти

  • Підосичники. Ці гриби мають яскраві червоно-коричневі капелюшки. Їх можна відшукати починаючи з середини літа та знаходити до жовтня. Зазвичай вони ростуть у листяних і змішаних лісах. Це найулюбленіші гриби для початківців, які лише починають відкривати для себе принади “тихого” полювання, адже не мають отруйних двійників.

  • Білі гриби. Це лідер серед грибів, який надзвичайно смачний та ароматний. Його готують різними способами, сушать та перетирають на приправу. Найчастіше він росте у хвойних лісах.

  • Підберезовики. Відповідно до назви зустріти ці гриби можна у березових гаях впродовж усього серпня. Головне, не сплутати його з отруйним - всередині м’якота має бути білою, а не жовтою або рожевою.

  • Маслюки. Пік врожайності припадає саме на серпень, тому в останній місяць літа його можна збирати відрами. У нього світло-жовта тонка ніжка і липкий капелюшок. А росте він у хвойних лісах.

  • Сироїжка. Росте у лісових стежок і під молодими березами. Має капелюшки жовтого, зеленого та червоного кольору і шкірочку. яка дуже легко знімається.

Лисички. Вони ростуть у великій кількості з липня і до листопада. Цей гриб жовтого кольору має яскравий вигляд, але має неїстівного "двійника". Неїстівні лисички мають червонуватий відтінок і порожню ніжку.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, що не усі гриби підходять для сушіння. Тому потрібно знати, щоб не зіпсувати свій лісовий улов.