Росіянку не допустили до участі в “Міс Світу”: представниці РФ більше не братимуть участь у міжнародних конкурсах краси

Новини культури
1 252
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Міс Україна 2024 Софія Шамія, фото
instagram.com/sfshamie/

Через понад два роки війни організатори міжнародних конкурсів краси нарешті погодилися не допускати до заходів росіянок

Днями Мережу сколихнула новина про те, як на конкурсі краси “Міс Європа” знущалися з українки Мілени Мельничук. До речі, організатори заходу перемогу віддали росіянці. На щастя, тепер з'явились гарні новини. 

Глава оргкомітету "Міс Україна", Вероніка Щипцова, повідомила важливу новину для України. Росіянки більше не будуть брати участь у міжнародних конкурсах краси, зокрема у "Міс Світ 2023".

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Рішення було прийняте організаційним комітетом шоу через скандальну та неприпустиму поведінку учасниць з Білорусії та Росії щодо українки на конкурсі "Міс Європа 2024". Про це Вероніка Щипцова повідомила у своєму Instagram.

Цікаво, що у 2022 році організатори "Міс Україна" вже намагалися домогтися виключення країни-терориста Росії з міжнародних конкурсів краси. Але достукатися до міжнародних колег не змогли. Тепер “Міс Світу” проходитиме без представниць з Росії, як і більшість міжнародних конкурсів краси. З початком війни в Україні, два роки тому, ми звернулися з письмовим проханням і відеозверненням не допускати Росію до жодних міжнародних конкурсів краси, з якими наш комітет співпрацює. Завдяки місіс Джулії Морлі, наша Софія Шамія може відчувати себе спокійно на "Міс Світу 2023" і нести всі надважливі меседжі. Вдячні, що "Міс Україна" Софія Шамія в цьому році може крокувати по сцені "Міс Світу", не озираючись в застереженнях за свою безпеку і гордо, і голосно говорити про підтримку України на міжнародній арені,
— написала глава оргкомітету "Міс Україна".
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що "Міс Світу" є найстарішим та одним із найпрестижніших міжнародних конкурсів краси, який проводиться щорічно. Він входить у "велику четвірку" конкурсів краси разом із "Міс Всесвіт", "Міс Інтернешнл" та "Міс Земля". Цьогоріч за корону для України бореться юна художниця Софія Шамія .