Як доглядати за губами після татуажу? Ми знаємо відповідь
Догляд за губами після татуажу дуже важливий для хорошого та тривалого результату. Інакше є ризик, що колір губ померкне або стане неоднорідним, а то й зовсім доведеться вдатися до видалення ремувером. Щоб цього не сталося, ХОЧУ ділиться правилами догляду за губами після татуажу.
Як доглядати губи після татуажу: рекомендації фахівців
Отже, процедура пройшла успішно, рот став яскравим акцентом навіть без помади, а в голові постало питання "Як доглядати за татуажем губ?". Насправді немає нічого складного, якщо знати правила, пише bellagibeauty.com.
— радить у своєму блозі майстер з перманентного макіяжу Ліза Ом.
Татуаж губ: догляд у перші дні
У перші дні після процедури важливо дотримуватись правил:
-
Використовуйте чисті ватяні палички для нанесення мазі з антибіотиком 3 рази на день протягом 3 днів. При появі алергічної реакції на мазь з антибіотиком (почервоніння, висипання та набряк), необхідно негайно звернутися до лікаря.
-
Уникайте вживання гострої та солоної їжі. Сіль може видалити пігменти та призвести до втрати кольору.
-
Використовуйте соломинку для пиття протягом перших днів.
-
Утримуйте ділянку татуажу в чистоті. Використовуйте ватяні кульки, просочені хлоридом натрію, щоб акуратно витерти надлишки рідини та пігменту.
-
Не забувайте про зволоження. Наносите на губи бальзам з бацитрацином цинку або поліспорину або вазелін щогодини або дві або при появі сверблячки або сухості протягом 10-14 днів. Ці засоби полегшують біль, зволожують, запобігають інфекції, сприяє загоєнню та допомагають зберегти колір. Уникайте використання мила та засобів для чищення в області татуажу.
-
Уникайте перебування на сонці (включаючи солярії) під час загоєння.
Як доглядати губи після татуажу губ: заборони
Важливо також пам'ятати про заборону. Після процедури не рекомендується:
-
терти, дряпати чи здирати кірку із губ. Раннє видалення пігментних скорин може призвести до втрати кольору.
-
наносити макіяж на область татуажу під час загоєння.
-
приймати ванну, відвідувати лазню або сауну.
-
відвідувати процедури догляду за особою протягом першого тижня.
Також важливо уникати нанесення відлущувальних засобів або засобів з AHA/гліколевою кислотою на ділянку татуажу протягом як мінімум 2 тижнів.
Татуаж губ: догляд після загоєння
Отже, татуаж зажив, губи стали яскравішими. Але щоб ефект продовжував радувати око якомога довше, слід дотримуватися рекомендацій спеціалістів.
Якщо пігмент, введений у губи, ґрунтується на оксиді заліза, він згодом потьмяніє. Це природний процес для такого типу пігментів, так що слід бути готовим до того, що вам потрібна корекція кожні 1-3 роки. Також у цьому випадку важливо попереджати фахівців про татуаж, якщо ви плануєте хімічний пілінг, МРТ чи іншу медичну процедуру.
Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.
Раніше ми розповідали про те, як доглядати за татуюванням. Ці правила стануть у нагоді і тим, хто зробив перше тату і тим, хто вже не вперше заглядає в тату-салон.