Нарощені вії: як доглядати вдома — головні поради, щоб не відпадали (ВІДЕО)

Хочете пишні вії, які тримаються місяць? Ось правила, які допоможуть
Нині чимало модниць віддають перевагу нарощеним віям. Вони роблять ефект легкого макіяжу, і саме завдяки ним жінки можуть вийти на вулицю без тонального крему на шкірі. Гарні, пишні вії беруть на себе всю увагу, довершуючи образ. Раніше ми писали про сезонний догляд за шкірою, а тепер розкажемо, як доглядати за штучними віями.
У першу чергу зверніть увагу на кваліфікованість майстра. Аматор, який вчився онлайн, навряд надасть вам першу допомогу, якщо почнуться прояви алергії. Лешмейкер має бути кваліфікованим, знати про правила гігієни та стерилізації інструментів, аби не занести інфекцію.
Правила догляду за нарощеними віями:
Існують правила догляду за штучними віями. Вони допоможуть носити їх довго та комфортно. Якщо ваш майстер не розповів вам про це, зверніть увагу.
-
Не варто лежати під час сну обличчям у подушку
-
Не використовуйте туш для вій. Нарощені вії, зазвичай, не потребують підфарбовування. Але якщо дуже хочеться, то вибирайте туш на водній основі: її потрібно наносити від середини вій і до самих кінчиків. Якщо говорити про водостійку туш, то вона тільки зашкодить віям, а засоби для зняття водостійкого макіяжу і зовсім можуть розчинити клей.
-
Менше торкайтеся очей руками і не тріть вії. Зовсім не тріть! Адже через це вони можуть зламатися, пошкодитися або зовсім відірватися.
-
Не користуйтеся жирними косметичними засобами, які містять у собі олії. Це пов'язано з тим, що саме олії є головними ворогами клею, на якому тримаються нарощені вії. Такі засоби якщо не розчинять клей, то значно послаблять його стійкість.
-
Використовуйте для вмивання гелеві засоби на водній основі.
-
Не підкручуйте вії за допомогою щипців для вій — так вони зламаються.
-
Проводьте регулярну корекцію нарощених вій вчасно.
Лайфхаки
Крім основних правил по догляду за нарощеними віями, існують ще й методи, що сприяють збереженню зовнішнього вигляду вій, які також потрібно знати.
-
Використовуйте щіточку для вій. Вона може стати в пригоді для того, щоб підтримувати зовнішній вигляд вій. Щіточка допоможе усунути склеювання і розпушити вії. Тільки користуватися нею варто акуратно й обережно, не зачіпаючи лінію росту вій, де знаходиться клей.
-
Можна скористатися спеціальними засобами, які захищають клей для вій від негативного впливу навколишнього середовища.
-
Не будуть зайвими і спеціальні живильні тоніки, які дають змогу зміцнити і підтримати здоров'я натуральних вій. Вони доступні для покупки і дуже прості у використанні: за допомогою тоненького пензлика потрібно акуратно нанести засіб по лінії росту вій.
Засоби для зняття макіяжу
Будьте обережні у виборі засобів для зняття макіяжу. Звертайте увагу на компоненти, алергени, дату придатності. Купуйте лише ту косметику, яка не зашкодить вашим нарощеним віям, а саме — пінки, гелі та тоніки на водній основі.
Протипоказання
Також, у питанні нарощування вій є низка протипоказань, які можуть значно вплинути на зовнішній вигляд вій у майбутньому. Перед нарощенням варто проконсультуватися у майстра, чи підходить вам ця процедура. А якщо у вас проблеми із зором — спитайте поради в лікаря, чи варто робити нарощення.
-
Жирна шкіра. Особливо на повіках. Це пов'язано з тим, що жирна шкіра не дасть нарощеним віям довго триматися і розчинить клей.
-
Не бажано нарощувати вії в період вагітності.
-
Також не варто нарощувати вії, якщо у вас є індивідуальна непереносність косметичних засобів або клею.
-
Підвищена чутливість очей, алергія, схильність до кон'юнктивіту, період після хіміотерапії або вживання серйозних медикаментів і антибіотиків — все це може значно заважати, як під час процедури нарощування вій, так і під час їх повсякденного носіння.
-
Прискорене сльозовиділення.
-
Глаукома.
-
Слабкі природні вії.
-
Блефарит.
Відео про те, як доглядати за нарощеними віями
Для вас — відео від експерта, яка розкаже, як правильно доглядати за штучними війками. Зверніть увагу на те, що попри страх торкатися своїх вій, є правила гігієни, які потрібно дотримуватися. Лешмейкер розкаже, як це правильно і безпечно робити в домашніх умовах.
Раніше ми писали, як правильно підібрати для себе косметику. Зіркова косметологиня Дарія Тіщенко поділилась порадами стосовно різних типів шкіри.