Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО)

Догляд за волоссям
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Журналістка

Зима — чудовий час для внесення змін у свій зовнішній вигляд. Тож пропонуємо вам дізнатися, які кольори волосся будуть в моді взимку у 2024 році. Фото красивих фарбувань ви знайдете в нашому матеріалі!

Зміна кольору волосся — це завжди гарна ідея, яка допомагає експериментувати та покращувати настрій. А зима — чудовий час для таких експериментів. Якщо ви хочете зробити собі стильне фарбування, то радимо звернути увагу на ці чотири відтінки волосся, які будуть на піку популярності взимку 2023-2024 року.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Ковбойський рудий

Розкішний колір, який об'єднує в собі теплі коричневі та насичені червоні відтінки, відомий як "ковбойська мідь" (Cowboy Cooper). Цей відтінок виглядає натурально і підходить для тих, хто хоче спробувати рудий колір, але боїться йти на радикальні зміни.

Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО) - фото №1
Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО) - фото №2

Денім

Сіро-блакитний відтінок волосся, який також відомий як "денім", знову в моді! Цей цікавий та нестандартний колір волосся точно надасть унікальності вашому образу та допоможе бути в центрі уваги.

Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО) - фото №6
Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО) - фото №7

"Брудний" блонд

Світле волосся з буцім-то брудним коричневим або сірим підтоном залишається в тренді зимою 2023-2024 року. Це фарбування підійде для тих, хто хоче виглядати натурально, але разом з цим додати цікавості своєму образу.

Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО) - фото №10
Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО) - фото №11

Вишня з шоколадом

Шоколадний колір волосся з вишневим відтінком вже декілька сезонів залишається в тренді. Суміш коричневих та темно-червоних тонів ідеально пасує брюнеткам, додає волоссю блиск та глибину. Цей колір особливо ефективний у зимовий період, коли волосся менше піддається вигоранню на сонці.

Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО) - фото №14
Денім і брудний блонд: які фарбування будуть на піку популярності взимку 2024 року (ФОТО) - фото №15
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми писали про  6 гладких зачісок на Новий рік 2024, які підійдуть під будь-який образ. Не пропустіть модні та елегантні варіанти, які зроблять вас зіркою новорічної ночі.