ТОП-5 хитрощів для комфортного носіння: як зробити, щоб взуття не натирало ноги

ТОП-5 хитрощів для комфортного носіння: як зробити, щоб взуття не натирало ноги

Ви придбали чудове взуття, яке вам надзвичайно подобається. У магазині воно сиділо ідеально, ви ретельно приміряли і обдивилися з усіх боків, але після першого разу прогулянки воно страшенно намуляло ваші ніжки.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

 Постає питання: заклеїти пластиром і мучитися, взуваючи далі чи залишити у глибині гардероба і жалкувати про витрачені кошти. Важливими порадами, щоб завжди отримувати задоволення від обновки, поділиться moyezdorovya.

Читати такожВисушити взуття швидко: як зробити це ефективно і як робити точно не можна

  1. Якщо взуття трохи затісне і ви не можете його носити, спробуйте спосіб з льодом. Наповніть пакет льодом і покладіть його у взуття. Далі поставте пару в морозильну камеру на 2-3 дні. Замерзнувши, вода розтягне взуття і ви зможете носити його без  дискомфорту.

  2. У взутті з відкритим передом або туфлях на підборах стопа пітніє і може ковзати, що неодмінно призведе до натирання. Можна скористатися лаком для волосся. Злегка збризніть середину лаком, але не занадто, щоб устілка не була мокрою.

  3. Буває, що з часом взуття розтягується і стає завеликим. Носите не зручно, але ситуацію врятує додаткова устілка, яку можна придбати у магазинах, або виготовити з картону самостійно.

  4. Якщо натирає задник чи взуття твердувате спробуйте пом'якшити його феном. Вдягніть пару шкарпеток, взуйтеся і направте повітря з фену на ноги. Тримайте протягом 5-10 хвилин.

  5. Перед взуванням змастіть шкіру стоп вазеліном. Це пом'якшить і допоможе запобігати натиранню.

Читати такожІ дощ не налякає: як захистити взуття від води підручними засобами

Ваше взуття отримає додатковий шанс на використання, а ви насолоджуватиметеся покупкою без зайвих неприємних відчуттів. Також зараз є можливість придбати спеціальні силіконові вставки, які роблять носіння ще комфортнішим.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини