Як ключ, натертий крейдою, спростить вам життя? Мало хто знає про цей геніальний трюк!

Як ключ, натертий крейдою, спростить вам життя? Мало хто знає про цей геніальний трюк!

Звичайно, якщо ви зламали у замку ключ, то цей спосіб вам вже не допоможе. Але він вирішить інші дрібні негаразди, такі як: ключ провертається у замковій щілині і не чіпляється за механізм або просто злегка деформувався і не дає можливості відкрити двері.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

У таких випадках допоможе звичайний шматочок крейди. Як за її допомогою можна обійтися без допомоги майстра і не купувати новий замок, розповідає noviydoctor.

Читати такожВідкриваємо нависний замок без ключа: 3 способи потрапити додому

Як ключ, натертий крейдою, спростить вам життя? Мало хто знає про цей геніальний трюк! - фото №1

Механізм замка - не дешеве задоволення. Тому люди не заощаджують на ньому, щоб бути впевненими у своїй безпеці. Але іноді трапляється ситуація, що ви не можете потрапити до будинку через те, що ключ не хоче повертатися у шпарині або ж просто прокручується безліч разів. 

Тут можна скористатися цікавою порадою і спробувати трюк з шкільною крейдою, адже бувають ситуації, що викликати майстра просто неможливо, а у приміщення потрапити необхідно.

Візьміть шматок крейди і добре натріть ключ з обох сторін. Крейда може бути будь-якого кольору, це непринципово. Крихти крейди допоможуть краще взаємодіяти ключу з внутрішнім механізмом, він не прокручуватиметься і ви зможете відімкнути двері.Щоб підсилити ефект можна додатково змастити і замкову щілину.

Читати такожУ замку автомобіля зламався ключ? Можна обійтися без допомоги слюсаря

Якщо це не допомагає, тоді доведеться викликати майстра. Раніше ми розповідали, для чого в побуті може знадобитися звичайна крейда. Ці поради допоможуть вам спростити життя.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини