Кеша - молодець: прості кроки, як навчити пернатого улюбленця спілкуванню
Раніше ми розповідали, як навчити котика команді “Не можна”. А у цій статті поділимося секретами виховання пернатих улюбленців. Виявляється, в цьому немає нічого складного!
Багато власників папуг хотіли б, щоб їхній пернатий друг не лише цвірінькав, а й осмислено вимовляв певні фрази. Але після кількох спроб навчити вихованця розмовляти, більшість з них здається. А дарма!
Навчити пернатого розмовляти не так і складно. Головне запастися терпінням та знати кілька простих трюків. З останніми ми вам допоможемо.
Спочатку вивчіть кличку
Як зазначає Ukr.Media, ім’я - це те, що пернатий улюбленець чутиме найчастіше. А тому важливо вимовляти його кличку окремо від інших фраз. Говорити потрібно чітко й зрозуміло.
Наступний етап: розучіть короткі фрази
Краще почати з двох слів, що описують емоції. Наприклад, коли папуга відпочиває, кажіть фразу: “Кеша задоволений” (замість “Кеші” використайте кличку вашого птаха). Якщо улюбленець не в гуморі та прагне вас клюнути, вимовляйте: “Кеша злий”. Згодом у нього почне виникати розуміння взаємозв’язку між його діями та вашими фразами.
Зважайте на те, що птахи легко підхоплюють фрази з емоційним підтекстом. Тому якщо не хочете, щоб папуга використовував нецензурну лайку, утримайтесь від її вживання поруч з улюбленцем.
Переходьте до вивчення пісень
Для цього запишіть короткі відрізки пісень, в яких чітко чути слова, і час від часу вмикайте їх для папуги.
3 основні принципи виховання папуги:
-
Пригощайте птаха ласощами під час кожної вправи.
-
Не сваріть папугу, якщо щось йде не за вашим планом.
-
Займайтеся з улюбленцем 2-3 рази на день по 15 хвилин.
Також раніше ми писали, які побутові шуми здатні довести вашого улюбленця до “інфаркту”. На деякі ми, люди, навіть не зважаємо.
Фото: ukr.media