Пора прощатися: ознаки, які свідчать, що пора спилювати яблуню

Пора прощатися: ознаки, які свідчать, що пора спилювати яблуню

Ми розповідали, які є плюси та мінуси у препаратів для скидання листя. Тепер ділимось порадами щодо того, як визначити, що настав час прощатися із вашою яблунею.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Багато садоводів турбуються про старі дерева, і за умови правильного догляду вони ще можуть стояти на ділянці та навіть плодоносити. Проте є моменти, коли потрібно приймати важке рішення та спилювати дерева. На ProstoWay розповіли, які ознаки свідчать про те, що його неможливо врятувати.

Читати такожЩо посадити у листопаді, щоб мати гарний урожай: перелік

Ознаки, що яблуню пора спилювати

Перш за все, слід оглянути яблуню. Якщо ви бачите, що на стовбурі є місця враженням пласким трутовиком, дерево однозначно варто спиляти. Трутовик є паразитарним багаторічним грибом, а також це смертельний ворог плодових дерев.

Якщо на стовбурі є трутовик, це свідчить, що інфекція в рослині вже давно. Вона знищує дерево, а також робить всередині стовбур м’яким та рихлим.

Є ще одна ознака, що прийшов час брати пилу до рук. І вона пов’язана з корою. Якщо ви помітили, що вона почала відшаровуватися, пора прощатися з деревом. Такі пошкодження також несумісні з можливістю врятувати яблуню.

Крім того, якщо є дупла, огляньте їх. Якщо вони наскрізні, дерево також треба буде спилювати.

Читати такожПоради досвідчених садівників: на яку висоту насправді слід білити дерева

Звісно, втрачати яблуню, яка росла багато років дуже шкода. Але час від часу наступає момент, коли необхідно звільнити місце та висадити нове, здорове дерево. Також ми розповідали, як та навіщо на зиму пригинати малину до землі.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини