Як прогнати гризунів з погреба: допоможуть народні методи

Як прогнати гризунів з погреба: допоможуть народні методи

Ми розповідали, як правильно зберігати яблука. Тепер ділимось порадами щодо збереження врожаю. Його цілісність буде під загрозою, якщо в місці зберігання, наприклад, в погребі, заведуться гризуни.

Оцінка
- 4.33 з 5 можливих засновуючись на 3 голосів
Related video

На ProstoWay розповіли, якими народними методами можна позбутися непрошених гостей. Шкідники не люблять низки запахів.

Читати такожПоради досвідчених садівників: на яку висоту насправді слід білити дерева

Миші та щури не люблять запаху риб’ячого жиру, камфори та гасу. Зі спецій це аромати мускатного горіха, гвоздики. Для застосування цього способу ганчірки, просочені гасом, риб’ячим жиром, камфорою слід розкласти по периметру погреба або покласти безпосередньо в нори.

Перевірений засіб від шкідників – попіл. Достатньо взяти відро цього ненависного для гризунів засобу та розсипати на 5-10 кв. м. Попіл подразнює їхню шкіру.

Гризунів відлякують також різкі аромати пижма, полину. Колись цими травами навіть перекладали снопи пшениці, щоб захиститися від мишей. 

Можна розкласти в приміщенні приманки, змішавши будівельний гіпс із борошном або шпаклівки з манкою, варто додавши трохи олії. Приманку кладуть у блюдце, а поряд із цим блюдцем ставлять місткість з водою. Пастка працює так: коли гризун скуштує частування й зап’є його водою, суміш застигне в його шлунку.

Читати такожВи могли про це не знати: чому поряд з будинком необхідно садити дерева

Отже, оберіть той спосіб, який підійде саме вам. Також ми розповідали, які культури слід посіяти на зиму в листопаді.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини