Важливі правила: що зробити з садовими інструментами восени

Важливі правила: що зробити з садовими інструментами восени

Ми розповідали, як підготувати до зими яблуню. Але рослини на вашій ділянці - не єдине, що потребує підготовки до зимівлі.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Разом з Ukr.media розповідаємо, як підготувати садовий інструмент до зимового зберігання. Якщо не подбати про це, до наступного сезону інвентар може стати непридатним, і доведеться купувати новий. 

Читати такожВи могли про це не знати: чому поряд з будинком необхідно садити дерева

Перш за все, слід прибрати з інструментів усі рослинні залишки. Тоді промиваємо у воді - залізні частини разом з рукоятками. Але найголовнішим у процесі очищення інструментів є не миття, а сушіння. 

В жодному разі не можна прибирати їх на зберігання мокрими — заіржавіють або покриються льодом. Найкраще проводити прибирання в теплу погоду, і розкласти інвентар на сонечку на кілька годин. Якщо ж погода не дозволяє, просушіть у приміщенні, але дуже ретельно.

Коли інструменти висохли, їм ще потрібен догляд. Металеві частини слід змастити мастилом, солідолом або навіть звичайною олією. Дерев'яні рукоятки теж можна протерти рослинною олією.

Читати такожКорисніша, ніж магазинна: як восени заготовити землю з городу для розсади

Якщо помітили хоча б плямку іржі - негайно видаліть її. Для цього є промислові хімічні засоби. Також ми розповідали, як прогнати мишей з підвалу.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини