Молитви до Діви Марії з нагоди Введення Богородиці у храм 2023

Молитви до Діви Марії з нагоди Введення Богородиці у храм 2023

Українці щороку відзначають Введення до храму Пресвятої Богородиці. За новоюліанським стилем ця дата припадає на 21 листопада, проте багато з нас звикли вшановувати святу за старим календарем — 4 грудня. З цього приводу ми зібрали для вас добірку найсильніших молитов, якими моляться за мир, благополуччя, захист дітей та благословення.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Молитва не має чітких правил. Не обов'язково знати на пам'ять усі слова. Головне — молитися від чистого серця, і тоді Богородиця почує кожне прохання. Для вас — молитви з нагоди Введення до храму Пресвятої Богородиці.

Читати такожВведення в храм Пресвятої Богородиці 2023: вітання з нагоди свята за новим стилем — українською

КОНДАК 1

Вибраній Предвічним Царем Богородиці Марії – ангелів і людей Цариці, що прийшла одного разу до храму Господнього і увійшла у Святая Святих на заручини дівоцтва Свого Женихові Небесному, щоб виховуватися у Божому Домі, достойне вшанування від щирого серця приносимо, а Ти як могутня Заступниця наша від усяких бід і скорбот нас охорони, щоб ми з любов’ю щиро співали Тобі:

Радуйся. Богом вибрана Отроковице, що входом Своїм у храм райські двері відкриваєш нам.

Молитви до Діви Марії з нагоди Введення Богородиці у храм 2023 - фото №1

ІКОС 1

Сила-силенна архангелів і ангелів злетілася з висот небесних, щоб бачити славне Твоє, о Божа Мати, у храм Господній введення. Разом з товариством чистих земних дів невидимий собор безтілесних істот весело йшов супроводжуючи Тебе, Пречиста Діво, та як посудину вибрану для Бога за велінням Господнім оберігаючи, і як Володарці прислуговуючи. Ще не розуміючи сили тайни Твоєї, але бачачи Тебе, переповнену невимовною небесною чистотою, усі, хто там був і бачив Тебе, жахнулися і зі страхом великим так заспівали Тобі:

Радуйся, обрадованная Діво, що Матір’ю Царя маєш стати.
Радуйся, пошанована Царице, що йдеш в храмі Господньому жити.
Радуйся, Дочко Бога Отця вибрана і прославлена.
Радуйся, бо Ти для Бога Сина Матір’ю від усіх віків призначена.
Радуйся, бо Ти для Бога Духа Святого – Невіста у шлюбі незбагненному.
Радуйся, піднесена до небес Володарко усього створіння видимого і невидимого.
Радуйся, Богом вибрана Отроковице, що входом Своїм у храм райські двері відкриваєш нам.

Читати такожМолитви для вагітних: найсильніший захист і благословення

Молитви до Діви Марії з нагоди Введення Богородиці у храм 2023 - фото №2

МОЛИТВА

О Всесвята Діво, Царице Неба і землі, раніше всіх віків вибрана Невісто Божа, Ти в останні часи прийшла до храму законного для заручин Женихові Небесному! Ти залишила людей с дім батька свого, щоб принести Себе в жертву – чисту непорочну – Богові. Ти перша дала обітницю – чистоту дії. Допоможи і нам зберігати себе в чистоті і страху Божому на протязі усіх днів життя нашого, щоби були ми храмами Духа Святого; особливо допоможи усім, що в оселях живуть і заручили себе на служіння Богові, наслідувати Тебе, в чистоті дівства проводити життя своє та з юних літ нести благе і легке ярмо Христове, святозбереження обітниці свої.

Читати такожСильні молитви за військових ЗСУ, які зараз на фронті

Ти, Всечиста, що провела усі дні юності Своєї у храмі Господньому далеко від спокус світу цього, в постійному молитовному чуванні, у всякому тілесному і духовному стриманні, допоможи і нам відбивати від себе спокуси ворожі, що від тіла, світу і диявола приходять на нас з юних літ наших. Допоможи нам перемагати їх молитвою і постом. Ти, перебуваючи з ангелами у храмі Господньому, прикрасилася усіма чеснотами, а найбільше покорою, чистотою і любов’ю, достойно виховала Себе, щоб бути готовою вмістити тілом невмістиме Слово Боже, дозволь і нам, опанованим гордістю, нестриманістю і лінивством, зодягнутися у всяку досконалість духовну, щоб кожен з нас за Твоєю допомогою приготував одяг весільний для душі своєї та єлей добрих справ, щоби ми не нагими й готовими вийшли назустріч безсмертному Жениху нашому і Синові Твоєму – Христу Спасителю і Богові нашому, і щоб Він прийняв нас з розумними дівами в поселення райські, де зі святими сподобив нас завжди прославляти всесвяте Ім’я Отця і Сина, і Святого Духа і Твоє милостиве заступництво завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Читати такожНайсильніша молитва за коханого: як і в кого просити захисту

Молитви до Діви Марії з нагоди Введення Богородиці у храм 2023 - фото №3

Раніше ми писали, коли в 2023 році не можна вінчатися. Для вас — підказки щодо дат і днів тижня, які можуть негативно вплинути на майбутнє подружжя.

Фото: Pinterest

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини