З днем добрих справ! Милі відео, красиві картинки та листівки
Добрі справи потрібно робити з задоволенням
Бути добрим - надзвичайно просто. Потрібно почати робити добрі справи і робити це з задоволенням. Коли людина робить добрі справи вона повинна розуміти, що своїми діями вона робить світ кращим. Адже це зовсім не складно: допомогти людям, які потребують, волонтерити, посадити квіти чи дерева, нагодувати безпритульних тварин. Це свято - гарна можливість згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто бажає нею поділитися. Тому виявляти доброту повинна намагатися кожна людина.
У цей день мільйони людей влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи. День добрих справ (Good Deeds Day) – це міжнародне свято, яке об’єднує волонтерів із понад 100 країн. Мета цього дня – робити добрі вчинки на благо планети та інших людей. Щороку сотні тисяч волонтерів втілюють у життя досить просту ідею: кожна людина має змогу зробити щось хороше, щоб змінити наш світ на краще.
У 2024 році День добрих справ відзначається 14 квітня. Вперше День добрих справ відзначили у 2007 році в Ізраїлі і до нього долучилися понад 7 тис. людей. А вже через чотири роки свято набуло міжнародного поширення та до святкування доєдналися учасники з інших країн світу, у тому числі з США, Польщі та України.
Список добрих справ, які доступні кожному
-
Подякуй батькам;
-
допоможи комусь полегшити життя: поприбирати, посидіти з дитиною, вигуляти тваринку;
-
здай непотрібні книги у бібліотеку;
-
відвідай притулок для тварин;
-
поступися своєю чергою;
-
притримай двері для людини, яке іде позаду;
-
віднеси іграшки чи солодощі у притулок;
-
здай кров;
-
вислухай і обійми когось;
-
будь ввічливим за кермом;
-
приготуй сніданок для родини;
-
запропонуй допомогу колезі.
Раніше ми розповідали про Всесвітній день спонтанного прояву доброти. Звідки походить та як його відзначають у світі, читайте у нашому матеріалі.