Молитви до Юрія Переможця — українською: просимо великомученика захистити ЗСУ (ВІДЕО)

Усі свята
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Людина молиться, фото
Фото: Ri_Ya

Молимося Юрію Переможцю

Віряни відзначають День Юрія Переможця. Раніше це свято припадало на 6 травня. Але з переходом на новоюліанський календар дата змістилася. Тепер Великомученика вшановують 23 квітня.

Публікуємо для вас молитви до Юрія Переможця. Нехай святий заступиться за українських воїнів та народ.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Молитви — українською:

Як полонених визволитель і жебраків захисник, немічних лікар, царів поборник, звитяжний великомученик Юрій, моли Христа Бога, щоб спастися душам нашим! Амінь.

***

Святий воїне Юрій, що силу даєш! Захисник слабких, знедолених утішитель, ти змія переміг! Молю тебе: укрий мене від передчасної смерті і захисти мій дух і тіло моє від усякого зла. Амінь.

Святий Великомученику й Чудотворець Юрій! Глянь ласкавим оком на мене й проси милосердного Бога, щоб не карав мене за мої тяжкі гріхи, а щоб поступив зі мною по безконечному Своєму милосердю. Нехай за твоїми молитвами, святий Великомученику Юрію, я завжди одержую від Бога здоров’я душі й тіла, благословення в усіх своїх працях та змаганнях, а передовсім прощення моїх гріхів і ласку видержати в доброму до кінця. Будь при мені, святий Великомученику, по всі дні мого життя, будь при мені особливо в годині смерті й допоможи в останній вирішальній боротьбі, щоб я разом з Тобою міг (могла) у вічності славити в Трійці Єдиного Бога. Амінь.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Люди моляться, фото
Фото: Godsgirl_madi

Святий великомученик Юрій! Поклоняюся імені Твоєму і подвигу сміливому! Молю Тебе, почуй слова раба Божого (ім'я) і надай допомогу посильну в захисті дому мого від злоби і негативу. Зціли душі наші від боязкості, вижени страх з найпотаємніших куточків наших сердець. Зміцни віру нашу в суд праведний і справедливий та відведи напасті від дому нашого. Біди і прикрощі увійшли в життя тих, хто просить тебе. Дім перестав бути захистом і місцем відпочинку від праць праведних. З Божою допомогою встань воїном-захисником сім'ї нашої, підніми свій спис справедливе та вижени ворогів і недругів. Амінь.

Раніше ми писали про Песах. Для вас — цікава історія походження свята і традиції цього періоду.