Привітання класному керівнику на останній дзвоник: Спасибі за вашу працю та турботу!

Усі свята
Ірина Майстренко

Ірина Майстренко

Фріланс-редакторка

Привітання для класного керівника на останній дзвоник
pexels.com, canva.com

Українські школярі готуються до свята останній дзвоник та випускний, а ми поповнюємо запаси святкового контенту

Місяць травень 2024 — традиційно багатий на святкові дати. Зокрема в останній місяць весни українські школярі святкують останній дзвоник. Звичайно, подія не обходиться без красивих та теплих побажань. Тому ми починаємо активно публікувати матеріали, які вам можуть знадобитися. У цій статті ви знайдете найкращі привітання для класного керівника на останній дзвоник.

Зазначимо, що класний керівник — особлива людина у житті кожного школяра, адже він не тільки викладає предмети, а є справжнім лідером класу, його підтримкою та опорою. Класний керівник — це наставник, який допомагає рости інтелектуально, розвивати таланти, розв'язувати проблеми та ставати цільною особистістю. Тому кожному учню знайдеться, що сказати педагогу від душі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Далі обирайте гарні привітання для класного керівника на останній дзвоник, аби виразити свою вдячність.

привітання для класного керівника
pixabay.com

Привітання для класного керівника на останній дзвоник у віршах

У підготовці до останнього дзвоника батьки та діти шукають побажання, які найкраще виразять їхні почуття та емоції. Адже класний керівник для більшості — надійний друг та порадник для учнів у важливому періоді їхнього життя, а для батьків — допомога у вихованні їхніх нащадків. Аби ви не витрачали час на пошуки відповідного контенту, а могли витратити його на щось більш корисне, ми публікуємо далі привітання для класного керівника на останній дзвоник у віршах.

***

Спасибі вам, керівник класний,
За вашу чуйність, доброту, тепло.
Хочемо сказати вам щиро і чесно,
Що дуже всім нам з вами пощастило!
Ви подяки слова прийміть,
Ми приготували спеціально їх для вас.
Удачі Вам бажаємо і терпіння,
Успіхів вам і сил великий запас.

***

Як хочеться сказати спасибі Вам
І ніжним, теплим волю дати словам.
Не просто класний ви керівник —
Для нас опора ви, підтримка і путівник.
Нехай Бог вам дасть і щастя, і добро,
Щоб в домівці було тихо і тепло.
Здоров’я Вам, успіхів, настрою,
Удачі, радості, життя — казкою.

***

Ми чуємо, дзвенить дзвінок,
І ось пройшов останній наш урок.
І в це чудове, урочисте свято,
Ви чуєте вітань багато.
Спасибі вам за те, що були з нами,
За те, що вчили нас роками,
За всю освіту, що дали, —
Людину в нас ви зберегли!

***

Хай красною буде учительська доля,
Щоб добре вам працювалося в школі.
Рятує хай ангел-спаситель всіх вас,
Щасливі й здорові були щоб весь час.
Хай мрія прекрасна веде вас в життя,
Щоб ладилось все і велось до пуття.
Живе хай надія у ваших серцях,
Натхнення і творчість дає без кінця,
Не зникне хай віра в казки й чудеса,
Хай будуть із вами любов і краса.

***

У нас є класний керівник,
Який для нас такий, як мама.
До нас, таких як є, він звик,
І любить нас усіх так само.
Усі роки веде в життя,
Вчить поважати та дружити.
І проводжає в майбуття,
Щоб жити в світі та творити.
То ж вдячні за науку ми,
І скажемо, йдучи зі школи:
Ми будем справжніми людьми
Й не підведемо вас ніколи!
Спасибі, любі вчителі,
Уклін доземний рідній школі.
Ви всі — найкращі на землі!
За це ми дуже вдячні долі!

***

Останній дзвоник пролунав.
Він довгий час нам всім співав:
Він кликав на урок, з уроку,
І так було щодень, щороку.
Ми вас вітаємо. Прощайте,
Про нас усіх не забувайте,
Ви класний керівник — найвищий клас,
Ми дуже любим й поважаєм вас!

останній дзвоник привітання для класного керівника
pexels.com

Привітання класному керівнику на останній дзвоник своїми словами

Останній дзвоник 2024 — радісний та сентиментальний день для всіх учасників освітнього процесу. Більшість чекає 3 місяці канікул, а хтось назавжди вийде за пороги школи. Хай там як, варто підбити підсумки та подякувати людині, яка всі роки була поруч, ділила успіхи та невдачі, піклувалася та допомагала ставати краще. У свято обов’язково озвучте привітання класному керівнику на останній дзвоник своїми словами та подякуйте за те, що педагог вірив у своїх підопічних та надихав на здобутки в навчанні та по житті у цілому.

***

Дорогий наш класний керівник, от і звучить наш останній дзвінок! Прийміть нашу подяку за величезну працю, підтримку, співпереживання та знання! Ми нескінченно вдячні вам і хочемо побажати міцного здоров’я та професійних подвигів! Нехай життя дарує вам багато щастя, доброти та прекрасного настрою! Вітаємо зі святом!

***

Найкращому класному керівнику хочеться присвятити теплі, добрі, щирі, душевні, повні вдячності та поваги слова, які виражаються в одному реченні: «Ми Вас любимо»! Зі святом, з останнім дзвоником! Здоров’я, щастя у всіх сферах діяльності.

***

Дорогий учителю! Дякую Вам за увагу і відповідальний підхід, старанність і небайдужість, за ту містку і складну, але таку важливу роботу, що Ви виконали, як давали знання не тільки з предметів, за чуйність і підтримку. Нехай у вашій пам’яті залишаться лише позитивні миті. З останнім дзвоником!

***

З нагоди останнього дзвоника хочемо висловити найщиріші слова подяки за вашу терплячість, розуміння і підтримку протягом цього навчального року. Ваша робота — це не лише професія, а й справжня місія, яку ви виконуєте з великою любов'ю та відданістю. Дякуємо вам за вашу неймовірну працю, за вашу турботу і за те, що завжди були поруч з нами у цей важкий, але дуже цікавий і насичений рік. Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпного ентузіазму і нових звершень у вашій благородній справі. Зі святом, дорогий класний керівник!

***

Дорога наша класна керівнице! Зі святом останнього дзвоника! Ми хочемо висловити щиру вдячність за вашу неймовірну працю, ваше терпіння і незмінну віру у нас. У цьому нелегкому, але надзвичайно цікавому році ви були для нас не тільки вчителем, а й добрим другом та мудрим порадником. Бажаємо вам завжди залишатися такою ж енергійною, талановитою та надихаючою. Хай кожен ваш день буде сповнений радістю, теплом і визнанням. Зі святом!

***

З останнім дзвоником, дорогий наш класний керівник, спасибі Вам за допомогу, підтримку і безцінні знання. Ви для нас немов друга мама, тому бажаємо Вам побільше радісних і приємних подій, вдячних учнів і задоволення від роботи!

***

Шановний наш найкласніший керівник, з довгоочікуваним останнім дзвінком Вас вітаємо та бажаємо нескінченного щастя та благополуччя. З вдячністю за незамінні знання хочемо побажати величезного натхнення та чудового настрою. Нехай завжди у Вас будуть вдячні учні!

***

Від душі вітаємо з останнім дзвоником, дорогий наш класний керівник. Бажаємо Вам нарешті вільно видихнути та відпочити від наших проблем і пустощів, від галасливих змін і в цілому від роботи. Нехай літо Вам подарує сміх і радість, щастя і веселощі. Бажаємо до нового навчального року набратися багато сил, терпіння, ентузіазму і позитивного настрою.

***

Дорога наша класна мама, в день, коли для нас дзвенить у стінах школи останній дзвінок, хочеться сказати Вам слова, сповнені любові та подяки. Спасибі за те, що допомагали, підтримували, направляли, радили, що були небайдужі та добрі до нас. Бажаємо Вам радості в професії й родині, міцного здоров’я і благополуччя. Прийміть найщиріші вітання!

привітання з останнім дзвоником для класного керівника
pixabay.com

Нагадаємо, що більше святкового контенту ви можете знайти у нашому розділі «Свята». Не пропустіть актуальні оновлення!