Зупинити вчасно: вчимося ввічливо припиняти неприємні розмови
Навіть найнеприємніші розмови слід завершувати коректно та тактовно
Глибокі або інтенсивні дискусії можуть викликати емоційне виснаження, тому встановлення меж, які захищають вас від "драми", є здоровим способом захистити себе і навчитися припиняти розмову, особливо коли ситуація загострюється.
Як ввічливо припинити неприємну розмову: практичні поради
Ввічливі фрази можуть завершити навіть найнеприємнішу розмову витончено. Та й загалом, вміння коректно вийти з дискусії чи припинити розмову — важлива навичка, яка дозволить уникнути появи або ж поглиблення конфліктів. Редакція Хочу! ділиться порадами, які в цьому допоможуть.
Подякуйте співрозмовнику
Перш ніж припиняти розмову, ввічливо подякуйте співрозмовнику. Так ви продемонструєте повагу до співрозмовника. Крім того, такий крок може стати неочікуваним для людини і вона й сама перестане казати неприємні вам речі.
Скажіть, що вам час іти
Чудовий спосіб перервати розмову — сказати, що вам потрібно піти по справах, які не можна відкласти. Тож, в випадку неприємних тем завжди можна сказати, що вам вже час.
Запропонуйте співрозмовнику продовжити розмову іншим разом
Ця порада схожа на попередню — можна припинити неприємну розмову, повідомивши про свої справи. Але, якщо ви хочете до неї повернутися — повідомте співрозмовника про це.
Не забудьте попрощатися
На якій б ноті ви не розходилися б, варто дотримуватися етикету та прощатися зі співрозмовником.
Будьте ввічливими
Не забувайте про "чарівні" слова на кшталт "дякую", "вибачте" та "будь ласка". Якої б тональності не була б розмова, не слід залишати про себе негативне враження.
Раніше ми розповідали про те, що робити, якщо розмова зайшла у глухий кут. Вийти з нього допоможуть 5 технік.