Трюк "Вибір їжі": чого чекати, якщо співбесіда проходить під час обіду

Бізнес та гроші
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Правила для співбесіди у кафе
Співбесіда у ресторані. Фото: ШІ, Хочу!

Іноді перевірити кандидата роботодавці можуть у ресторані

Роботодавці можуть вживати будь-яких способів та поставити будь-які питання, щоб перевірити людину, яку прагнуть найняти на роботу. Особливо, якщо вакансія досить важлива і добре оплачується.

Якщо вам назначили співбесіду у кафе чи ресторані, потрібно бути уважним та зосередженим. Адже до вас можуть застосувати трюк з сільничкою чи їжею. На що варто звернути увагу при запрошенні інтерв'юером до закладу їжі, розповідає brightside.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Розвідка на місцевості

Заздалегідь варто розглянути місце та парковку закладу, до якого вас запросили. Подивіться меню, де знаходиться туалет та гардероб.

Одяг

Може здатися, що запрошення на обід може бути неформальним, проте краще одягнутися відповідно до нагоди. Офіційний стиль ніхто не скасовував.

Необхідні речі

Хоча це має бути звичайний обід, проте варто підготуватися. На всякий випадок треба взяти своє резюме, ручку та блокнот.

Їжа

Обирати на співбесіді незнайому їжу - не найкращий варіант. Обирайте продукти, які можна їсти виделкою і які не прилипатимуть до зубів. Уникайте гамбургерів чи круасанів, віддайте перевагу сендвічам чи супу.

Манери

Не говоріть з повним ротом, відкушуйте маленькими шматочками, будьте чемними з офіціантами. Не замовляйте багато і не забувайте про чайові.

Тест з сільничкою

Добре відомий прийом, коли інтерв’юер підносить сільничку та перечницю до вас. Якщо ви солите їжу попередньо не скуштувавши її - вас автоматично вважають імпульсивним і можуть відмовити у посаді. Ідея у тому, щоб використовувати сіль і перець або навіть гострий соус лише після того, як ви спробували страву — це вказує на вдумливого кандидата, який приймає рішення лише після того, як дізнається всю ситуацію.

Не пропонуйте оплатити рахунок

Якщо це офіційна співбесіда при прийомі на роботу, інтерв’юер має сплатити рахунок із рахунка витрат компанії. Ви, як співбесідник, не повинні пропонувати платити, це не ввічливість, а намагання взяти на себе забагато. У кінці подякуйте за їжу та час.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Де б не проходила ваша співбесіда - не соромтеся поставити правильні питання. Не зайвим буде під час розмови запитати про зарплату.