"У вас котик? Тоді ні!": як орендувати житло з тваринами, щоб не лишитись на вулиці

"У вас котик? Тоді ні!": як орендувати житло з тваринами, щоб не лишитись на вулиці

Домашні улюбленці роблять наше життя кращим і вчать любові і турботи. Але є певні ситуації, коли наявність тварини може значно ускладнити нам життя. Куди подіти тварину коли плануєте подорож чи під час тривалого відрядження, а також у випадку пошуку орендованого житла? Поки власна квартира  лише у майбутніх планах, необхідно враховувати побажання орендарів.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Далеко не всі орендарі готові здавати житло людям з домашніми тваринами, адже вони хвилюються за збереження своїх метрів. Тому, необхідно знати, як обговорювати наявність тварин, якщо ви плануєте винаймати житло, розповідає blog.krysha.ua.

Читати такожЯку собаку буде проблемно тримати у квартирі? Думка кінолога

"У вас котик? Тоді ні!": як орендувати житло з тваринами, щоб не лишитись на вулиці - фото №1
 
  • Тварина у найманому житлі - це завжди ризик для орендаря. Вона може пошкодити речі, подряпати шпалери, згризти все, до чого дотягнеться і лишить стійкий запах, який буде важко вивести. Тому, щоб не робити ремонт після них, орендарі воліють відмовити у зніманні, адже зараз існує шалений попит на житло.
  • Тому, у випадку наявності у вас котика чи собаки не варто приховувати цього факту. Рано чи пізно орендар дізнається і розірве договір, як старанно ви не намагатиметесь сховати улюбленців під час візиту господаря.
  • Щоб не втратити час - ще у розмові телефоном попередьте про тварину і дізнайтесь його думку на цей рахунок. Якщо орендар проти - шукайте інші варіанти.
  • Якщо вам погодилися здати квартиру з твариною - не розчаруйте власника. Слідкуйте за збереженням майна і станом квартири, тому що у випадку пошкоджень ви втратите житло і відшкодовуватимете збитки.
  • Хорошим варіантом буде пошукати не квартиру, а приватний будинок. Там тримати тварин буде значно простіше.
  • Зараз можливо попрохати попереднього власника, де ви наймали квартиру раніше - написати рекомендований лист. Це буде плюсом у вашу користь.
  • Якщо вам подобається житло, але власник категорично налаштований проти тварин - можна спробувати домовитися. Запропонуйте підняти ціну на оренду, пообіцяти відшкодування у випадку збитків або залишити значну суму страхового внеску.
  • При вселенні поговоріть з сусідами і поясніть, що тварина може бути шумною через переїзд, через декілька днів ситуація стабілізується.
  • Спочатку будьте готові до частих відвідин власника, але через кілька місяців, при належному утриманні житла, він заспокоїться і приходитиме значно рідше.

Читати такожДе розмістити лежак, щоб собака точно на ньому спав: основні критерії вибору місця

Завжди є шанс домовитися з господарем і винаймати житло з домашніми улюбленцями. Головне, обумовте всі нюанси при розмові і пропишіть їх у договорі оренди, щоб позбавити себе клопоту у майбутньому.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини