Перенесіть весілля та відкладіть переїзд: що не можна робити у високосний рік 2024? Головні заборони

Перенесіть весілля та відкладіть переїзд: що не можна робити у високосний рік 2024? Головні заборони

2024 рік є високосним, що означає, що у ньому буде 366 днів замість звичайних 365. Це явище відбувається кожен четвертий рік і введено для коригування неточностей у календарі. В езотериці високосні роки сприймаються як нещасливі або небезпечні, тож дізнаймося, що не можна робити 2024 року.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Високосний рік був введений Юлієм Цезарем для вирішення розбіжностей між астрономічними та календарними роками. Земля робить повний оберт навколо Сонця за 365 днів і 6 годин, тоді як календар складається лише з 365 днів. Щоб урівноважити цю різницю, додається додатковий день до лютого кожні чотири роки.

Читати такожНові досягнення та ініціативи: які знаки Зодіаку всіх здивують у 2024?

Ті, хто народжується 29 лютого, в інші три роки відзначають свій день народження 28 лютого або 1 березня. Залежить це від сімейних традицій чи часу народження. 

Що не можна робити у високосний рік 2024?

Повір'я та прикмети пов'язані із високосним роком, говорять про те, що це надто щасливий рік. Тож варто розуміти, що можна робити в цей час, а яких дій краще стерегтися

  • Будівництво будинку. Віриться, що розпочате у високосний рік будівництво може призвести до пожежі та нещастя у майбутньому житлі. Також рекомендується утриматися від покупки нового житла чи переїзду.
  • Вінчання та одруження. Однією із поганих прикмет є одруження у високосний рік. В народі вірять, що такий шлюб буде нещасливим.
  • Святкування появи першого зуба у немовляти. Традиція святкування цієї події у високосний рік може завдати шкоди та призвести до випадання всіх зубів у дитини.
  • Розлучення. У високосний рік не варто розлучатися, однак якщо ви вирішили це робити, то варто придбати рушник і занести його до церкви.
  • Збирання лікарських трав на Івана Купала. Перед цією процедурою у високосний рік рекомендується помолитися.

Щодо весіль у високосний рік існує чимало забобонів. Історично в цей рік пропозицію могли робити дівчата, а чоловіки не могли їм відмовити. 

Церква не забороняє одружуватися у високосний рік та наголошує на тому, що це все лиш народні повір'я. Однак люди, які все ж наважуються повінчатися в цей рік, дотримуються певних ритуалів: не віддають свою сукню нікому після весілля, не надягають обручку поверх рукавичок та кладуть в туфлі нареченої монетку, щоб зберегти майбутню родину від проблем.

Читати такожНазвано знаки Зодіаку, які шалено розбагатіють у 2024 році

Також 2024 рік — це рік Дракона. Дізнайтеся, яким знакам Зодіаку усміхнуться зірки в цей час.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини