Невидимі функції, через які ваш телефон дуже швидко розряджається

Невидимі функції, через які ваш телефон дуже швидко розряджається

Деякі налаштування телефону можуть зменшити його заряд, навіть якщо вони активні у фоновому режимі. Якщо ви прагнете зменшити швидкість розряду акумулятора, варто звернути увагу на кілька рекомендацій.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Важливо, що за наявності старої батареї вона все одно може швидко розряджатися. Однак, якщо у вас нова модель, рекомендується одразу вимкнути деякі функції.

Читати такожУже відомо, яким буде iPhone SE4: в Мережі показали майбутній хіт від Apple (ВІДЕО)

Які невидимі функції розряджають телефон?

Насамперед варто відключити геолокацію, Bluetooth та функцію безконтактної оплати. Ці налаштування не завжди необхідні, тому вмикайте їх лише тоді, коли вони вам необхідні.

Також рекомендується звернути увагу на налаштування Wi-Fi. Відключення бездротового Інтернету в тих випадках, коли він не використовується може бути корисним, якщо ваш телефон дуже швидко розряджається.

Функції автоматичного регулювання яскравості та сповіщень також можуть прискорювати споживання заряду телефону. Тому якщо вам важливо зберегти заряд телефону, краще відключіть їх.

Читати також"Ритуал", який потрібно проводити щомісяця, щоб телефон добре та швидко працював: беріть на замітку

Також чим не можна протирати екран смартфона. Щоб зберегти телефон чистим, багато користувачів потирають його підручними засобами. Але багато з цих звичок можуть лише нашкодити вашому пристрою.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини